А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Патентекс овал н (Patentex oval n)

основні фізико-хімічні властивості: білі, воскоподібні овальні супозитрії;

склад:1супозиторій (3,15 г) містить ноноксинолу-9 - 75 мг; допоміжні речовини: поліетиленгліколь 1 000, поліетиленгліколь 1 500,кислота винна, натрію гідрокарбонат, натрію лаурилсульфат.

Форма випуску. Супозиторіївагінальні.

Фармакотерапевтична група. Контрацептиви для місцевого застосування. АТС G02B B02**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Патентекс Овал Н виявляє сперматоцидну дію . Діючаречовина ноноксинол-9 викликає фрагментацію, зниження рухливості і загибельсперматозоїдів.Показник, що описує протизаплідну дію (pearl-index) складає 0,3-1,6.Фармакокінетика. Після місцевого вагінального застосуванняноноксинол-9 у сечі пацієнтів не виявлявся. Препарат сиає активним через 10 хв.Після моменту введення. Тривалість дії близько 2-х годин.

Показання для застосування. Для запобігання вагітності.

Спосібзастосування та дози. Перед застосуванням супозиторій слід вийняти з фольги умаркованому місці. Перед кожним статевим актом супозиторій вводиться глибоко упіхву. Препарат стає активним через 10 хвилин після моменту введення. За цейчас активна сперміцидна речовина рівномірно розподіляється у піхві, утворюючистабільний бар’єр, що першкоджає проходженню сперматозоїдів у матку. У випадку,коли протягом однієї години виливу сперми не відбулося, необхідне повторневведення одного супозиторію, хоча доведено, що препарат має тривалість дії 2 години.Передкожним новим статевим актом необхідне повторне введення супозиторію навіть утих випадках, коли проміжок часу між двома зносинами короткий.

Побічна дія. Препарат добре прийнятний для обох партнерів. У поодинокихвипадках може з’явитися відчуття теплоти і легке місцеве подразнення.

Протипоказання. Надчутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не рекомендується застосовувати цей препаратодночасно з іншими лікарськими засобами, що також ввоядтьсяі у піхву.

Особливості застосування. Немає показань для застосування препарату ПатентексОвал Н під час вагітності. Через обережність не слід застосовувати ПатентексОвал Н під час лохій.Немає достатніх даних про застосування препарату протягом періодулактації, тому його не слід застосовувати в цей період.Застереження при застосуванні. Треба зважити на ризик небажаної вагітностічерез неправильне застосування. Щоб захиститися від хвороб, що передаютьсястатевим шляхом, необхідно застосовувати Патентекс Овал Н обов’язково разом ізлатексним презервативом.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище +25° С у місцях,недоступних для дітей.Термін придатності – 4 роки
Переглядів: 2461 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я