А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Паста теймурова (Pasta teimurova)

основні фізико-хімічні властивості: однорідна біла або зі злегка сіруватимвідтінком маса з приємнимзапахом;

склад: 1 г пасти містить: кислоти борної 0,07 г, натрію тетраборату 0,07 г,кислоти саліцилової 0,014 г, цинку оксиду 0,25 г, гексаметилентетраміну 0,035г, розчину формальдегіду 0,035 г, свинцю ацетату 0,003 г, олії м’яти перцевої0,003 г;допоміжні речовини

: вода очищена, емульгатор № 1, тальк,гліцерин.

Форма випуску. паста.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічні засоби. Код АТС D11А А.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Властивостіпрепарату обумовлені активними інгредієнтами, що входять до його складу.Кислота борна, натрію тетраборат виявляють антисептичну дію, кислота саліцилова– протимікробну, протизапальну та кератопластичну дію, цинку оксид та свинцюацетат – адсорбуючу, протимікробну, в’яжучу дію, що підсушує,гексаметилентетрамін та формальдегід – дезинфікуючу, протимікробну,антимікотичну та дезодоруючу дію, ментол (що входить до складу олії м’ятиперцевої) – охолоджувальну, судинорозширювальну дію.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання. Мікози стоп, гіпергідроз, попрілості, підвищенапітливість.

Спосіб застосування та дози. Призначають для зовнішнього застосування.Уражені ділянки шкіри обробляють 2 — 3 рази на добу, наносячи пасту тонким шаром.Не рекомендується наносити препарат на великі ділянки шкіри. Тривалістьлікування залежить від досягнутого ефекту та перебігу захворювання.

Побічна дія. Можливі головний біль, нудота, у тяжких випадках –блювання, сплутаність свідомості. Місцево можливі свербіж, біль, почервонінняшкіри.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату,хронічні захворювання нирок, вагітність і період годування груддю. Дітям вікомдо 14 років препарат застосовувати не рекомендується.

Передозування. При тривалому застосуванні препарату на великихповерхнях можливі прояви симптомів передозування: головний біль, нудота,блювання, сплутаність свідомості, судоми, серцева та ниркова недостатність,діарея, шкірний висип. У цих випадках припиняють застосування препарату,призначають дезінтоксикаційну та симптоматичну терапію.

Особливості застосування. Пасту Теймурова не слід наносити на великі ділянкитіла, відкриті рани, волосисту частину голови при запальних захворюванняхшкіри. У випадку попадання пасти в очі треба вилучити пасту марлевим тампоном іретельно промити око теплою водою.

Взаємодія з лікарськими засобами. На сьогодні взаємодія невідома.

Умови і термін зберігання. зберігати при температурі від 8°С до 15°С, узахищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності — 1 рік і 6 міс.Відкриті банки та туби зберігати в щільно закритій упаковці за умов,зазначених в інструкції.У процесі зберігання можливе незначне розшарування та агрегація часток
Переглядів: 2881 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я