А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Пасімона (Passimona)

основні фізико-хімічні властивості: прозорий сироп коричневого кольору, з характерним запахом;

склад: 5 мл (1 ложка) містять 700 мг рідкого екстрактупасіфлори;допоміжні речовини: гліцерин, сахароза, етанол, ніпагін,ніпазол, вода дистильована.

Форма випуску.Сироп.

Фармакотерапевтична група.Снодійні та седативні засоби. Код АТС NО5C М50.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Екстракт пасіфлори, видобутий з рослин пасіфлора інкарната,містить такі алкалоїди, як хармін, арибін і флавоноїди вітексин. арієнтин.Ці речовини в екстракті пасіфлоримають антиспазматичну та заспокійливу дію.Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показання для застосування.Безсоння, підвищена нервова збудливість, неврози,напружений стан під час менструації та клімаксу, кардіоневроз, спазм м’язів.

Спосіб застосування та дози.Препарат застосовується перорально.Дорослим і дітям старше 12 років:При порушенні сну - по 10 мл за півгодини до сну.Курс лікування - 20-30 днів.Як заспокійливий засіб при підвищеній нервовійзбудливості, неврозах, напруженомустані під час менструації та клімаксу,кардіоневрозі, спазмі м’язів - по 5-10 мл запівгодини до їди 3 рази на добу. Максимальна добовадоза - 30 мл.Курс лікування - 20-30 днів.Дітям від 3 до 12 років.При порушенні сну - по 2,5 мл за півгодини до сну.Курс лікування 20-30 днів.Як заспокійливе при підвищеній нервовій збудливості,неврозах, кардіоневрозі, спазмі м’язів - по 2,5 мл за півгодини до їди 3 разина добу. Максимальна добова доза - 7,5 мл. Курс лікування 20-30 днів. Дозування - мірна ложка з градуюванням 1,25, 2,5 та5 мл.

Побічна дія.Алергічні реакції. Зниження концентрації уваги,працездатності..

Протипоказання.Підвищена чутливість до препарату або йогокомпонентів. Дитячий вік до 3 років.

Передозування.Не зареєстровано.

Особливості застосування.Обережно застосовувати при роботі з механізмами, щопотребують уваги, та водіямтранспортних засобів.Вагітним і жінкам під час грудного вигодовуванняслід вживати тільки у випадку, колина думку лікаря користь від застосування потенційноперевищує ризик дляплода/дитини.Під час лікування протипоказано вживання алкоголю.Препарат не призводить до звикання.

Взаємодія з

іншими лікарськими засобами.Засоби, які пригнічують центральну нервову систему(алкоголь, седативні, снодійні), потенціюють дію препарату.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі не вище 300С унедоступному для дітей місці.Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 1576 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я