А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Олазоль (Olasolum)

основні фізико-хімічні властивості:аерозольнийлікарський препарат при виході з балона утворює піну жовтого або жовтуватого зізлегка оранжевим кольором, густина 0,85 г/см3;

склад: олія обліпихова – 5,4 г;левоміцетин – 1,62 г; анестезин – 1,62 г; кислота борна – 0,27 г;допоміжні речовини: триетаноламін, ланолінбезводний, кислота стеаринова, гліцерин дистильований, вода очищена, хладон 12або хладон 134 а.

Лікарська форма. Аерозоль для зовнішньогозастосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування ран тавиразкових уражень.Код АТС D 03 А Х 50.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Має анестезуючу та антибактеріальнудію, зменшує ексудацію, сприяє регенерації тканин і прискорює процесепітелізації ран.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування. Застосовують для лікуванняу дорослих та дітей старше 2-х років інфікованих ран, опікових ран, у томучислі опіків, які довго не гояться, трофічних виразок, а також при вільнійшкірній пластиці, мікробних екземах, сверблячих дерматозах.

Спосіб застосування та дози. Поверхню рани покриваютьрівномірним шаром препарату щоденно або через день, а при відкритому лікуванніран та опіків дорослим 1 - 4 рази на добу, дітям старше 2-х років – 1 - 2 разина добу. Тривалість застосування становить 7 - 14 днів і визначається тяжкістюперебігу захворювання. При натисканні на розпилювач до упору протягом 1секунди із балона виходить приблизно 1,4 г препарату, що достатньо для покриттярани площею поверхні близько 100 см2.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Препарат протипоказанийпри підвищеній чутливості до левоміцетину та інших інгредієнтів, що входять доскладу Олазолю.

Передозування. Неможливе.

Особливості застосування. Препарат не призначаютьжінкам у період вагітності та лактації. Лікування дітей повинно проводитися піднаглядом лікаря. Дітям молодше 2-х років препарат не призначають, зважаючи навідсутність даних про його застосування в даній віковій групі. Перед застосуванням ретельно струсити балон. Вмістбалона– під тиском, у зв’язку з чим користуватися Олазолем слід зобережністю, оберігаючи балон від ударів і не розпиляючи препарат поблизувідкритого вогню. Не допускається розбирання як наповненого, так і пустогобалона.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Недосліджена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступномудля дітей, сухому місці при температурі не вище + 15 0С.Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 823 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я