А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Октамін плюс (Octamin plus)

основніфізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули з корпусом і кришечкою червоногокольору. Вміст капсули – порошок білого кольору, зі слабким специфічнимзапахом;

склад:1 капсула містить валіну – 11,8 мг,ізолейцину – 10 мг, лейцину – 13,5 мг, лізину гідрохлориду – 16,8 мг, метіоніну– 10 мг, треоніну – 8,4 мг, триптофану – 5 мг, фенілаланіну – 11,5 мг, кальціюпантотенату – 0,9 мг;допоміжніречовини: кальціюстеарат, лактози моногідрат.

Формавипуску. Капсули.

Фармакотерапевтичнагрупа. Засоби,що впливають на травну систему і метаболізм. Амінокислоти та їхні похідні. КодАТС А16А А20*.

Фармакологічнівластивості.Фармакодинаміка.Засіб длярегуляції метаболічних процесів, має загальнозміцнювальні, антитоксичні тарегенеруючі властивості, поповнює дефіцит амінокислот і кальцію в організмі.Амінокислоти(8 незамінних) та кальцію пантотенат, що входять до складу препарату, єнеспецифічними регуляторами метаболічних процесів в організмі, сприяють послабленнюбілкової недостатності, субстратно забезпечуючи синтез білка, а також берутьучасть у знешкодженні токсичних метаболітів. Кальцію пантотенат, як єдинийнезамінний компонент коензиму ацетилування (коензим А), бере участь увуглеводному, ліпідному і білковому обміні, синтезі ацетилхоліну, стероїдів,поліпшує скорочувальну активність міокарда. Іони кальцію також нормалізуютьутворення колагену та репаративні процеси в тканинах.Препаратсприяє ранозагоєнню та репаративній регенерації, стимулює гемопоез, особливоеритропоез, суттєво підвищуючи рівень гемоглобіну в крові при анемії, виявляєантитоксичну дію при токсичних ураженнях печінки.Фармакокінетика.Не досліджена.

Показаннядля застосування. Опікова хвороба, масивні кровотечі, гіпотрофії різного генезу, періодреконвалесценції після тяжких і тривалих захворювань, зниження опірностіорганізму до застудних захворювань, депресії, хронічне порушення харчування,особливо в осіб літнього віку, хронічні гепатити.

Спосібзастосування та дози. Призначають внутрішньо після їди.Дітям старше3 років призначають по 1 капсулі 3 рази на добу, дорослим – по 2 капсули 3 разина добу. Тривалість курсу терапії – 10 – 20 днів.При опіковійхворобі призначають на 2 – 3-й день після травми.Запоказаннями курс лікування можна повторити через 2 – 3 тижні.

Побічнадія. Можливіалергічні шкірні реакції, сухість у роті, нудота, печія, дисфункція кишечнику.

Протипоказання.Підвищенаіндивідуальна чутливістьдо компонентів препарату, порушення обмінуамінокислот, печінкова енцефалопатія, гостра і хронічна ниркова недостатність,порушення азотовидільної функції нирок, цукровий діабет, декомпенсована серцеванедостатність, гіперкальціємія або гіперкальціурія, утворення кальцієвихкаменів, вагітність, лактація, дитячий вік до 3 років.

Передозування. Симптоми: виражені алергічні реакції,гіперглікемія, гіперкальціємія із симптомами анорексії, нудоти, блювання,запаморочення, головного болю. Лікування: відміна препарату, прийомвеликої кількості рідини, дотримання дієти з обмеженим вмістом кальцію і цукру.У випадку виражених алергічних реакцій слід призначають антигістамінні засоби.

Особливості застосування. При спільному призначенні ізпрепаратами тетрациклінового ряду, фторвмісними та препаратами заліза ОктамінПлюс повинен прийматися за 3 години до або після прийому вказаних препаратів.Застосування в період вагітності та годуваннягруддю. Препаратпротипоказаний при вагітності. При необхідності застосування препарату в періодлактації, годування груддю слід припинити.Вплив на можливістькерування транспортними засобами і механізмами. Препарат не впливає на здатність докерування транспортними засобами та механізмами.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Кальцій, що міститься в препараті Октамін Плюс, можепідсилювати абсорбцію препаратів тетрациклінового ряду, фторвмісних препаратівта препаратів заліза. Слід уникати одночасного прийому вітаміну D та йогопохідних у зв'язку зі збільшенням абсорбції кальцію. Октамін Плюс зменшуєтоксичність стрептоміцину та інших туберкулостатичних препаратів, підсилюєкардіотоксичний ефект глікозидів.

Умови та термін зберігання.Зберігатиу сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8 С до 25 С.Зберігати в недоступному для дітей місці.Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 797 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я