А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Оксоліновамазь 0,25 % (Unguentum oholinum 0,25 %)

хімічна назва: 1,2,3,4-тетраоксо-1,2,3,4-тетрагідро-нафталінудігідрат

основні фізико-хічічні властивості: мазьбілого кольору, з жовтуватим відтінком, однорідна по своїйконсистенції,без запаху;склад: 1 г мазі містить оксоліну - 0,0025 г;допоміжні речовини: олія вазелінова, вазелін.

Форма випуску.Мазь.

Фармакологічна група. Противірусні препарати.Код АТС S01А D10.

Фармакологічні властивості. Оксолін виявляєпротивірусну дію по відношенню як до ДНК-, так і РНК-вірусів:аденовірусу, вірусу грипу, простого герпесу і Неrpes zoster. Механізмпротивірусної активності Препарату полягає у хімічнійвзаємодії з гуаніновими залишками нуклеїнових кислот вірусів. Нуклеїнова кислота, гуаніновий залишок якої прореагував з оксоліном, стаєфункціонально неактивна.

Фармакокінетика. При нанесенні мазі нашкіру і слизові оболонки препарат швидко всмоктується, частково проникає в кров і паренхіматозні органи (печінка, нирки, селезінка).Оксолін відносно швидко виводиться з організму з сечеюі в органах не накопичується.

Показання для застосування. Оксолінову мазь застосовуютьдля лікування міхурцевого простого лишаю, контагіозногомолюска, бородавки, герпетиформного дерматиту Дюринга, лускоподібного лишаю,кандилом, ринітів вірусної етіології, а також дляпрофілактики грипу.

Спосіб застосування та дози. Для профілактикигрипу 0,25% маззю оксоліну щоденно 2 рази на добу змащуютьслизову оболонку носа. При простому і опоясуючому герпесі наносять на шкірумазь 2-3 рази на добу до повного видужання. Для видаленнябородавок наносять на них мазь 2-3 рази на добу на протязі 2 тижнів - 2 міс. Поверх мазі накладають вощаний папір і пов'язку. Длялікування вірусного риніту слизову оболонку носа змащують0,25% маззю 2-3 рази на добу на протязі 3-4 діб.

Побічна дія. При використанніоксолінової мазі в деяких випадках можливе короткочасне відчуття печіння слизових оболонок та патологічно змінених ділянок шкіри.

Протипоказання. Індивідуальна підвищеначутливість до препарату.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температуріне вище 10°С у сухому, недоступному для дітей місці. 2роки
Переглядів: 828 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я