А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Парацет длянемовлят (Paracet forinfants)

міжнародна назва: ацетаминофен;

основні фізико-хімічні властивості: непрозора, густа, липка фіолетовогокольору рідина з виноградним присмаком і слабким лікарським присмаком;

склад: у 0,8 мл суспензії містить 80 мг парацетамолу(ацетамінофену);допоміжні речовини: бутилпарабен, целюлоза, кислоталимонна, сироп кукурудзяний, смакові добавки, пропіленгліколь, вода очищена,натрію бензоат, гліцерин, сорбітол 70%, D&C червоний №33, FD&Cсиній №1;Форма випуску. Краплі дляперорального застосування.

Фармакологічна група. Анальгетичні та антипіретичні засоби.

Фармакологічні властивості. ПАРАЦЕТ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ (ацетамінофен) справляєжарознижувальну, болезаспокійливу і слабку протизапальну дію.

Фармакокінетика. Швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту.Т1/2 ацетамінофену становить 2 - 2,5 години. Він подовжується після прийомувеликих доз і в осіб із захворюваннями печінки. Виводиться ацетамінофен зсечею, 85% разової дози ацетамінофену виводиться протягом 24 годин.Виведення істотно погіршується при порушеннях видільної функції нирок, що можепризвести до накопичення в організмі ацетамінофену і продуктів йогометаболізму.

Показання до застосування. Підвищена температура, головна ім'язово-суглобний біль при грипі, інших застудних та інфекційних захворюванняху дітей; біль, занепокоєння, дискомфорт при прорізуванні зубів у грудних дітей.

Засіб застосування і дози. ПАРАЦЕТ ДЛЯ НЕМОВЛЯТ застосовують удітей від 3 місяців до 3 років. Приймати - дітям від 3 до 8 місяців- по 0,8 мл 2 рази на добу; дітям від 6 місяців до 1 року - по 0,8 мл 2-3 разина добу; дітям від 1 року до 2 років - по 0,8 мл 3 - 4 рази на добу; дітям від2 до 3 років - по 2 повні піпетки (1,6 мл). Прийом може повторюватися нечастіше, ніж через 4 години, не більш 4 разів на добу і не більше 4 днів.

Побічна дія виникає при передозуванні або підвищенійіндивідуальній чутливості до компонентів препарату, може виявлятися алергічнимиреакціями (почервоніння, сверблячка, висипаи на шкірі). При триваломузастосуванні високих доз, особливо у дітей з вихідними порушеннямифункціонального стану печінки, парацетамол може спричиняти гепатотоксичнийефект.

Протипоказання. Захворювання печінки і нирок, хвороби крові,підвищена індивідуальна чутливість до парацетамолу, вік до 3 місяців.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Тетрациклінизбільшують ризик розвитку анемії і метгемоглобінемії при застосуванніпарацетамолу. Парацетамол уповільнює екскрецію тетрациклінів. Значнопідвищується ризик гепатотоксичної дії при одночасному призначеннібарбітуратів, протисудомних засобів, рифампіцину.

Передозування. Великі дози парацетамолу можуть спричиняти явищапідвищеної дратівливості, особливо у дітей, анемію, метгемоглобінемію,порушення функцій печінки.Перша допомога: промивання шлунка, госпіталізація утоксикологічне відділення.

Особливості застосування. Щоб уникнути побічних ефектів, вартовраховувати вихідний стан функцій печінки і кровотворної системи.

Умови і терміни збереження. При кімнатній температурі, в сухому,темному, недоступному для дітей місці. Не припускати замерзання. Термінпридатності зазначений на упаковці
Переглядів: 774 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я