А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Пара плюс (Para plus)

основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин;

склад: 1 г аерозолю містить малатіону 2,5 мг,перметрину 5 мг, піперонілу бутоксиду 20 мг; допоміжніречовини: ізододекан, газ –розпилювач HFA 134a.

Форма випуску. Аерозоль для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на ектопаразитів, включаючикоростяні кліщі. Перметрин, комбінації. АТС РО3А С 54**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Фармакологічнівластивості обумовлені наявністю компонентів, які мають інсектициднівластивості. Перметрин є нейротоксичною отрутою для комах. Піперонілу бутоксид посилюєдію перметрину. Малатіон - органофосфорний інсектицид. Фармакокінетичні дослідження не проводилися, оскільки препаратпризначений для місцевого застосування і його експозиція триває 10 хвилин.

Показання для застосування. Лікування педикульозу волосистої частиниголови.

Спосіб застосування та дози. Для зовнішнього застосування.Короткими натискуваннями розпилити препарат на шкіру волосистої частиниголови та на всю довжину волосся. При розпилюванні кінчик розпилювача потрібно триматина відстані 3 см від волосся. Після нанесення потрібно зачекати 10 хвилин. Підчас експозиції не потрібно вкривати голову шапкою або рушником. Післязастосування препарату ПАРА ПЛЮС голову необхідно ретельно вимити шампунем.Мертві гниди, що залишилися на волоссі, вичісують частим гребінцем.Обробити всі текстильні вироби, з якими контактував хворий (подушки,головні убори, коміри и т.д.), для запобігання повторного зараженню.У разі сильного зараження повторити обробку через тиждень.

Побічна дія. Місцеві реакції: можливе швидкоминуче подразненняшкіри голови.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість, бронхіальна астма.Не застосовувати у дітей до 2,5 років.

Передозування. Випадків передозування не відмічено.

Особливості застосування. При застосуванні не направляти в бік очей, носа та рота, бажанозахистити їх серветкою;у разі потрапляння препарату в очі, нісчи рот - промити великою кількістю води;- при потраплянні препарату на шкіру(плечі, шию) – промити водою; не ковтати;не вдихатирозпилений препарат – лікування має відбуватися у приміщенні, яке гарнопровітрюється;засіб містить легкозаймисті речовини, тому його не можна розпилювати унапрямку вогню або біля розпечених предметів;не палити при застосуванні, не використовувати фен під час сушіння волосся, щоб не спричинитизаймання аерозолю . З метою запобігання повторному зараженню потрібнопродезінфікувати одяг, головні убори, шарфи, постільну білизну, гребінці таін., і обробити волосяний покрив тих, хто перебував у контакті з хворим.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступних для дітей місцях притемпературі не вище 50°С. Термін зберігання – 4 роки
Переглядів: 1979 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я