А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Оксампіцин (Oxampicin)

основні фізико-хімічні властивості: порошок від блідо-жовтого до білого кольору,без запаху, гігроскопічний; легко розчиняється у воді, 0,9 % розчині натріюхлориду, 5% і 10% розчині глюкози;

склад: 1 флакон містить ампіциліну натрієвоїсолі 333,5 мг, оксациліну натрієвої солі 166,5 мг;

Форма випуску. Порошок для приготування розчину для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Антимікробні засоби для системногозастосування. Бета-лактамні антибіотики, пеніциліни. Код АТС J01C A51.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Оксампіцин – комбінований лікарський засіб, який поєднує спектрантимікробної дії ампіциліну та оксациліну.Активний стосовно грампозитивних (стафілококи,стрептококи, збудники дифтерії) і грамнегативних (Е.coli, збудники пневмонії іменінгіту) мікроорганізмів. Завдяки оксациліну препарат активний відноснопеніциліназоутворюючих стафілококів.Фармакокінетика.Максимальна концентрація у крові виявляється через30 хв - 1 год після внутрішньом’язового введення. Виводиться нирками, частковоз жовчю.

Показання для застосування. Інфекції дихальних шляхів, ангіна, холангіт,холецистит, пієліт, пієлонефрит, цистит, інфіковані рани, сепсис, ендокардит,післяпологова інфекція, інфекції шкіри, нирок, інфекційні захворювання,викликані чутливими до препарату мікроорганізмами. Профілактика і лікуваннягнійних післяопераційних ускладнень, інфекцій у новонароджених. Лікуваннягонореї у випадках, викликаних резистентними до бензилпеніциліну штамамигонококів.

Спосіб застосування та дози. Оксампіцин вводять внутрішньом’язово. Разова доза для дорослих та дітей старше 14 років –0,5 – 1 г, добова – 2-4 г. Новонародженим, недоношеним дітям та дітям до 1 рокупрепарат вводять у добовій дозі 100 – 200 мг на 1 кг маси тіла; дітям від 1 до7 років – 100 мг/кг маси тіла; від 7 до 14 років – 50 мг/кг маси тіла. Притяжких інфекціях дози можуть бути збільшені в 1,5-2 рази. Добову дозурозподіляють на 4-6 ін’єкцій. Для приготування розчину для внутрішньом’язовоговведення до вмісту флакона додають 2 мл стерильної води для ін’єкцій.Розчини для ін’єкцій готують безпосередньо передзастосуванням.Тривалість лікування - від 5-7 днів до 3 тижнів.

Побічна дія. Алергічні реакції у вигляді шкірного висипу,кропив’янки, набряку Квінке, в окремих випадках - анафілактичний шок.При внутрішньом’язовому введенні можливі болючівідчуття у місці ін’єкції.

Протипоказання. Наявність в анамнезі даних про реакціїгіперчутливості хворого до препаратів з групи пеніциліну.

Особливості застосування. У процесі лікування Оксампіцином необхідносистематично контролювати функцію нирок, картину периферичної крові.При застосуванні препарату в період лактації груднегодування слід припинити.При бронхіальній астмі, сінній гарячці та іншихалергічних захворюваннях препарат застосовують з обережністю при одночасномупризначенні десенсибілізуючих засобів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з пробенецидомвідмічається посилення токсичної дії Оксампіцину. Оксампіцин посилює діюпероральних антикоагулянтів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світлата недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25° С.Термін придатності - 2 роки. Не застосовувати післязакінчення терміну придатності, вказаного на упаковц
Переглядів: 1413 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я