А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Пантенол спрей (Pantenol spray)

міжнародна назва: dexpanthenol;

основні фізико-хімічні властивості: біла піна зі слабким кислуватим запахом;

склад: 100 г аерозолю містять декспантенолу 4,63 г;допоміжні речовини: віск рідкий, спирт цетилстеариловий емульгуючий,парафін рідкий, кислота надоцтова, вода очищена, суміш пропану, бутану,ізобутану.

Форма випуску. Аерозоль.

Фармакотерапевтична група. Препарати для лікування ран та виразкових уражень. Код АТС D03AX03.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Декспантенол є спиртовим аналогом пантотенової кислотиі має завдяки метаболічному перетворенню таку біологічну дію, як пантотеновакислота. Пантотенова кислота, а також її солі є вітамінами, які розчиняються уводі, та у складі коензиму А беруть участь у багатьох метаболічних процесах.Місцеве застосування декспантенолу може компенсувати підвищену потребуушкодженої шкіри або слизової оболонки в пантотеновій кислоті.Фармакокінетика. Як показано в дослідженнях, активна субстанціяабсорбується шкірою. Дослідження щодо метаболізму в шкірі та слизових оболонкахне проводились.

Показання для застосування. Застосовується при різних ушкодженнях шкірита слизових оболонок, у тому числі при саднах, опіках, асептичнихпісляопераційних ранах, трансплантатах шкіри, бульозному та пухирчастомудерматитах.

Спосіб застосування та дози. При застосуванні тримати вертикальноклапаном догори. Для утворення якісної піни балон слід добре струсити, особливоякщо балон довгий час не використовувався. При першому використанні балонаможливо розпилення лише газу протягом кількох секунд, а потім з’являється піна.Аерозоль застосовують один або декілька разів на добу шляхомрівномірного нанесення на відповідні ушкоджені ділянки. Тривалість лікуваннязалежить від перебігу захворювання.Не використовувати біля відкритого полум’я або сильно нагрітихпредметів. Балон під тиском! Після використання балон не розбирати, не кидати увогонь.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентівпрепарату.

Передозування. Немає даних щодо передозування препаратом.

Особливості застосування. В періоди вагітності і лактації препарат можназастосовувати за показаннями. Обмежень щодо застосування у дітей та людейпохилого віку немає, але дітям слід призначати препарат лише під наглядомдорослих.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Немає даних щодо взаємодії.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці притемпературі не вище 25оС. Не розприскувати поблизу джерел відкритогополум’я. Зберігати від прямих сонячних променів, не нагрівати вище 50оС.Термін придатності - 3 роки
Переглядів: 2178 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я