А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Окоферон (Ocoferonum)

міжнародна назва: інтерферон альфа-2b;

основні фізико-хімічні властивості: ліофілізована пориста маса білого кольору;

склад: 1 флакон містить 1 млн. МО інтерферону людського рекомбінантногоальфа-2b, після розчинення порошку ліофілізованого 1 мл розчину містить 200 000МО інтерферону людського рекомбінантного альфа-2b;допоміжні речовини: натрій хлорид, натрій фосфорнокислий двозаміщений12-водний, натрій фосфорнокислий одно заміщений 2-водний, поліглюкін сухий,ніпагін, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Порошок ліофілізований для приготування крапельочних.

Фармакотерапевтична група. Цитокіни та імуномодулятори. АТС L03А В05.

Фармакологічнівластивості. Препаратпроявляє імуномодулюючу та антивірусну активність. Імуномодулююча активністьпов’язана з активацією фагоцитозу, стимуляцією утворення антитіл та лімфокінів.Противірусна дія обумовлена впливом на специфічні мембранні рецепторита індукцією синтезу РНК і в кінцевому рахунку - білків, що перешкоджаютьнормальній репродукції вірусу або його звільненню.Фармакокінетика. За допомогою сучасних методів в біологічнихсередовищах організму визначити фармакокінетичні параметри після введенняпрепарату в кон’юнктивальний мішок не є можливим.

Показання для застосування. Різні форми офтальмогерпесу (кератокон’юктивіти,кератоувеїти та ін.).

Спосіб застосування та дози. Відкрити флакони № 1 (ліофілізат) і №2(розчинник). Вміст флакона № 2 обережно вилити у флакон №1, після чого надітина нього кришку-крапельницю, що додається, та збовтувати до розчинення видимихчастинок порошку.В 1 мл міститься 200 тис. МО інтерферону людського рекомбінантногоальфа-2b.Закапувати по 1-2 краплі у кон’юнктивальний мішок ураженого ока кожні2години протягом 7-10 днів. По мірі зникнення симптомів захворювання кількість інстиляційможна скоротити.

Побічна дія. В поодиноких випадках можливі індивідуальнанепереносимість та розвиток алергічних реакцій. При їх розвитку застосуванняпрепарату слід відмінити.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість препарату.

Передозування. При дотриманні вимог інструкції передозуванняочних крапель неможливо.

Особливості застосування. Ефективність елімінації вірусів при лікуванніпрепаратом бажано контролювати за допомогою вірусологічних досліджень.

Взаємодія зіншими лікарськими засобами.З метою уникнення можливої фізико-хімічної взаємодії окоферону з іншимиофтальмологічними засобами доцільно застосовувати його за 30 хвилин дозакапування в око інших лікарських засобів або через 30 хвилин післязакапування в око інших лікарських засобів.

Умови та термін зберігання. У сухому місці при температурі від 4° до 10°С.Термін зберігання - 2 роки. Термін придатності після розкриття - 28діб
Переглядів: 1066 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я