А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Окацин (Okacin)

міжнародна назва: ломефлоксацин;

основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин, безбарвний абосвітло-жовтого кольору, без запаху та видимих частинок;

склад:1мл розчину містить ломефлоксацину 3,0 мг, що еквівалентно ломефлоксацинугідрохлориду 3,31 мг;допоміжніречовини

: бензалконію хлорид, гліцерол, ЕДТАдинатрієва сіль, натрію гідроксид 1N, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на органи чуття.Протимікробні засоби, що використовуються в офтальмології. Код АТС S01АХ17.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Антибактеріальнийпрепарат широкого спектра дії з групи фторхінолонів.До препарату високочутливі: грампозитивні S.epidermidis,S.aureus, Bacillus, Corynebacterium; грамнегативні: Branhamellaсatarrhalis, Neisseria sp., Acinetobacter spp., Alcaligenes faecalis,Enterobacter ssp., Flavobacterium spp., H.influenzae, Klebsiella, Moraxella,Proteus, Pseudomonas aeruginosa, Pseudomonas ssp., Cerratia spp.; анаеробніPropionibacterium acnes.Помірно чутливі: грампозитивні Streptococcus pneumoniae,Streptococcus spp., Micrococcus, Enterococcus faecalis.Резистентні: Clostridium difficile, мікобактерії, гриби.Механізм дії зумовлений здатністю ломефлоксацинувпливати на ДНК-гиразу (топоізомеразу II), яка бере участь у поділібактеріальної клітини, чим справляється миттєва бактерицидна дія.Фармакокінетика.Призакапуванні в очі ломефлоксацин швидко надходить допередної камери ока.При такому способі застосування діюча речовина препарату і його метаболіти невиявляються в крові та інших біологічних середовищах організму існуючими насьогодні методами.

Показання для застосування. Бактеріальні інфекції переднього сегментаока: кон’юнктивіт, блефарит, блефарокон’юнктивіт, спричинені чутливими доломефлоксацину збудниками.

Спосіб застосування та дози. На початку лікування (у перший день)рекомендовано закапувати 5 крапель протягом 20 хвилин (по 1 краплі з інтервалом5 хв) або 1 краплю на годину протягом 6-10 годин.Дорослим, людям похилого віку та дітямстарше 1 року рекомендованозакапувати по 1 краплі 2–3 рази на добу у нижній кон’юнктивальний мішок кожногоока. Тривалість лікування 7-9 діб.

Побічні ефекти. Іноді слабке відчуття печіння безпосередньо післязакапування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У разі необхідності можна комбінувати зіншими очними краплями. При цьому перерва між закапуваннями повинна бути неменш ніж 15 хвилин.

Передозування. При дотримуванні вимог щодо способу застосуванняпередозування неможливе. При погіршенні стану чи появі алергічних реакцій требаприпинити використання препарату і звернутися до лікаря.

Особливості застосування. При закапуванні препарату слід знімати м’якіконтактні лінзи через можливу абсорбцію консерванта (бензалконію хлориду) тауникати попадання в очі прямих сонячних та УФ-променів.Перед застосуванням вимити руки. Закрутити ковпачокдо кінця, щоб зробити отвір на верхівці флакона – у піпетці. Відкрутитиковпачок. Закапати одну краплю, обережно відтягнувши нижню повіку і дивлячисьугору. Флакон тримати вертикально, натискуючи на нього великим і вказівнимпальцями. Уникати контакту між піпеткою та оком. Після застосування щільнозакрутити ковпачок і вкласти флакон в упаковку.

Протипоказання. Гіперчутливість до ломефлоксацину або до іншихкомпонентів препарату, гіперчутливість до інших хінолонів, період вагітності талактації, дитячий вік до 1 року.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей,захищеному від світла місці, при температурі від 8 до 250 С.Термін зберігання - 3 роки від дати випускупрепарату та 1 місяць - після першого застосування
Переглядів: 1359 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я