А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ов-венум (Iov-venum)

основні фізико-хімічні властивості:прозора безбарвна рідинаізслабким запахом спирту;

склад: 100 г препарату містятьгамамеліс віргінський /Hamamelis virginiana/ – D6, арніка гірська /Arnicamontana/ – D6, сірка /Sulfur/– D30, отрута змії Бушмейстер /Lachesis/- D30 (заГомеопатичною Фармакопеєю Німеччини);допоміжна речовина: спирт етиловий.

Форма випуску. Краплі гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний засіб.Засоби, що застосовують при варикозному розширенні вен. Код АТС V03AA10

Фармакологічні властивості. Дія препарату обумовленайого активними компонентами. Гамамеліс віргінськиймістить дубильні речовини, які застосовуються як кровоспинний, ранозагойний тасудинозвужувальний засіб.Арніка гірська здавна застосовується як антисептик,тонізуючий, ранозагоювальний засіб. Сірка застосовуєтьсядля лікування артритів, подагри, геморою, варикозного розширення вен,невралгії.Іов-венум усуває застій крові, укріплюєеластичні волокна судин, виліковує трофічні зміни в тканинах.Препарат швидко та майже повністю всмоктується післяперорального застосування, в основному в порожнині рота і далі вшлунково-кишковому тракті, розподіляється по тканинах та рідинах організму.Дія препарату єсукупною дією його компонентів. Проведення кінетичних спостережень неможливе,оскільки усі разом компоненти не можуть бути відстежені за допомогою маркерівабо біодосліджень. З цієї ж причини неможливо виявити і метаболіти препарату.Не депонується у тканинах організму.

Показання для застосування. Варикозне розширення вен, втому числі з ускладненнями, тромбофлебіт.

Спосібзастосування та дози. По8-10 крапель 1 раз на добу на 1/4 склянки води. П΄ють маленькими ковтками,4 дні прийому, 3 дні перерви і т.д. Тривалість курсу лікування становить 2місяці. Їжа послаблюєдію, тому препарат треба приймати за півгодини і більше до їди або через 1 годпісля їди.Препараттреба застосовувати декілька місяців, але перший ефект можливий через 2-3тижні. У поодиноких випадках, особливо на початку лікування може настатитимчасове погіршення (тимчасове посилення симптомів захворювання). Ця реакція –наслідок активного лікувального процесу. В такому разі слід зробити перерву вприйомі препарату на 1 – 2 тижні.

Побічна дія. Побічної дії немає. Зарахунок нормалізації обміну речовин можливе супутне виліковування деяких видівалергій, ексудативного діатезу, а також гастриту, виразкової хвороби такаменеутворення в жовчному міхурі та нирках.

Протипоказання. Не виявлені.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Явищнесумісності з лікарськими препаратами інших груп не виявлено.Будь-які способилікування інших хвороб припустимі у повному обсязі.

Передозування. За параметрами гостроїтоксичності препарат слід віднести до абсолютно нешкідливих лікарськихпрепаратів.

Особливості застосування. Препарат можезастосовуватися в повному обсязі при будь-яких супутнихпатологічних станах, урізних вікових групах, у період вагітності і лактації,.Препарат не впливає на здатність керуватитранспортними засобами та обслуговувати точні механізми.Випадковікороткі перерви та пропуски прийому не відбиваються на ході лікування. Яктимчасовий профілактичний засіб рекомендується застосовувати еластичні бінти,спеціальні гольфи, панчохи та ін. Можливі помірні динамічні навантаження.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступномудля дітей, захищеному від світла місці при температурі не більше 25˚С.Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 1086 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я