А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Пантевенол (Panthevenolum)

основні фізико-хімічнівластивості: гель жовтого кольору, однорідної консистенції, зі слабким специфічнимзапахом;

склад: 1 г гелю міститьвенорутинолу – 0,02 г, декспантенолу– 0,03 г;допоміжні речовини: пропіленгліколь, трилонБ, карбопол, натрію гідроксиду 30 % розчин, вода очищена.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Капіляростабілізуючі(капіляропротекторні) засоби. Троксерутин, комбінації. Код АТС С05 СА 54.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Пантевенол –протизапальний, капілярозміцнювальний та антитромботичний засіб для зовнішньогозастосування. Поліпшує мікроциркуляцію, зменшує проникність та ламкістькапілярів, має протинабрякову та місцеву антитромботичну дії. Стимулюєгрануляцію та епітелізацію тканин.

Показання для застосування. Профілактика та лікуванняварикозного розширення вен, тромбозів, виразок гомілки при місцевому порушеннікровообігу; тромбофлебіти гемороїдальних вен; лікування у післяопераційномуперіоді з приводу варикозного розширення вен. Закриті травми (серед нихспортивні) з крововиливами, гематомами, контузіями, розтягненнями. Для покращанняпроцесів загоєння післяопераційних рубців. Рубцеві індурації. Зовнішні запальніпроцеси та інфільтрати (абсцеси, фурункульоз, пролежні, попрілості, тріщини тазапалення сосків молочних залоз під час лактації).

Спосіб застосування тадози.Стовпчик гелю довжиною 5 см наносять на ушкоджену ділянку 1–3 рази на добу. Прилікуванні захворювань вен препарат застосовують у вигляді пов'язок з гелем. Приварикозних виразках та зовнішніх запальних процесах, що супроводжуютьсяушкодженням шкіри (відкриті рани), гель наносять у вигляді кільця шириною 4 смнавкруги ранової поверхні.

Побічна дія. Можливі місцеві алергічніреакції при підвищеній чутливості до компонентів препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість докомпонентів препарату.

Передозування. На сьогодні повідомлень провипадки передозування гелем Пантевенолу немає.

Особливості застосування. Гель наносять тільки наінтактні поверхні. Не можна наносити гель на відкриті рани та необхіднослідкувати, щоб препарат не потрапив в очі та на слизові оболонки.Вагітним застосовувати лише підконтролем лікаря.В експериментальних дослідженнях невиявлено будь-якої негативної дії венорутинолу на немовля при пероральномузастосуванні, тому застосування гелю Пантевенолу зовнішньо при лікуванні тріщинта запалень сосків молочних залоз під час лактації не потребує припиненнягодування груддю.Застосування Веногепанолу у дітейне описано.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Взаємодія Пантевенолу з іншими лікарськими засобами неописана.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому,захищеному від світла місці при температурі від 15 до 25 оС. Термінпридатності 2 роки
Переглядів: 1531 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я