А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Панкреатин-здоров'я (Pancreatin-zdorovye)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті оболонкою,двоопуклої форми, світло-рожевого кольору, зі слабким специфічним запахом.

склад: 1 таблетка містить панкреатину0,192 г, що відповідає активності не менше: 7000 ліполітичних Ph. Eur. U.(MO); 5000 амілолітичних Ph. Eur. U. (MO); 400 протеолітичних Ph. Eur. U.(MO); допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна,натрію хлорид, натрію кроскармелоза, аеросил, магнію стеарат, ойдрагіт L-100або ойдрагіт L 30 D-55, поліетиленоксид 4000, тальк, титану діоксид, кислотнийчервоний 2С.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою,кишковорозчинні.

Фармакотерапевтична група. Засоби замісної терапії, щозастосовуються при розладах травлення. Код АТС: А09А А02.

Фармакологічні властивості. Ферментний препарат.Панкреатичні ферменти (амілаза, ліпаза та протеаза), які входять до йогоскладу, полегшують перетравлення вуглеводів, жирів, білків, що сприяє їхповному всмоктуванню в тонкому кишечнику. При захворюваннях підшлункової залозипрепарат компенсує недостатність її зовнішньосекреторної функції та сприяєпокращенню процесу травлення.Таблетки мають захисну оболонку, нерозчинну в кислому вмісті шлунка, яка запобігає руйнуванню травних ферментівпід дією рН шлункового соку.

Показання для застосування. Недостатністьзовнішньосекреторної функції підшлункової залози (хронічний панкреатит,муковісцидоз та ін.). Хронічні запально-дистрофічні захворювання шлунка,кишечнику, печінки, жовчного міхура; стан після резекції або опроміненняцих органів, що супроводжується порушеннями перетравлення їжі,метеоризмом, діареєю (в складі комбінованої терапії). Для покращенняперетравлення їжі у осіб з нормальною функцією ШКТ у випадках огріхів ухарчуванні, а також при порушеннях жувальної функції, малорухомому способі життя,довготривалій імобілізації. Підготовка до рентгенологічного таультразвукового дослідження органів черевної порожнини.

Спосіб застосування та дози. Доза підбираєтьсяіндивідуально, залежно від ступеня недостатності функції підшлунковоїзалози. Препарат застосовують у дозі 2-4 таблетки (що відповідає 14 000-28 000Ph. Eur. U. (MO) по ліпазі) з кожним прийняттям їжі. Приймають таблеткивнутрішньо перед або під час їди, не розжовуючи, запиваючи великою кількістюрідини (вода, фруктові соки). Добова доза для дорослих складає42000–126000 Ph. Eur. U. (MO) (6-18 таблеток). При повній недостатностіфункції підшлункової залози (наприклад, при кістозному фіброзі) дозаповинна бути збільшена до 400 000 Ph. Eur. U. (MO) на добу, що відповідаєдобовій потребі дорослої людини у ліпазі. Тривалість лікування можеваріювати від декількох днів (при порушеннях травлення внаслідок огріхіву дієті) до декількох місяців, і навіть років (за необхідності упостійній замісній терапії).Дітям віком 6 – 7 років призначають по 1 таблетці(0,25 г) на день, 8 – 9 років – по 1 – 2 таблетки (0,25-0,5 г) на день, 10 – 14років – по 2 таблетки на день.Побічна дія. Призастосуванні в середніх терапевтичних дозах побічна дія спостерігаєтьсяменше, ніж у 1% випадків. Збоку травної системи: в окремих випадках – діарея, запор, відчуття дискомфортув області шлунка, нудота. Алергійні реакції: в окремих випадках – шкірніпрояви.Збоку обміну речовин: при тривалому застосуванні препарату у високих дозахможливий розвиток гіперурікозурії, у надмірно високих дозах – підвищеннярівня сечової кислоти в плазмі крові. При застосуванніПанкреатину-Здоров'я у високих дозах у дітей можливе виникненняперіанального подразнення шкіри.

Протипоказання. Гострий панкреатит,загострення хронічного панкреатиту, підвищена чутливість до компонентівпрепарату.

Передозування. Панкреатин-Здоров'я не містить компонентів, які спричинюють отруєння. У випадках виникненняалергії слід вживати звичайних антиалергічних заходів (відміна препарату,симптоматична терапія).

Особливості застосування. При муковісцидозі доза Панкреатину-Здоров'я повинна бутиадекватна кількості ферментів, яка необхідна для всмоктування жирів,ураховуючи кількість та якість їжі, що споживається. При муковісцидозі неслід приймати препарат у дозах більше 10 000 ОД/кг/добу (у перерахунку наліпазу) через підвищення ризику розвитку стриктур (фіброзної колонопатії) вілеоцекальному відділі і висхідній ободовій кишці.Безпека застосування Панкреатину-Здоров'я при вагітності вивчена недостатньо. Використання його можливо увипадках, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризикдля плоду. В експериментальних дослідженнях установлено, щоПанкреатин-Здоров'я не чинить тератогенної дії.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Зменшує всмоктування заліза (особливо при тривалому застосуванні).

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,захищенному від світла та недоступному для дітей місці, при температурівід 2 °С до 15 °С.Термін зберігання – 2 роки
 
Панкреатин используется для улучшения пищеварения. Например, многие кулинарные рецепты используют жирные или острые компоненты пищи. В этих случаях панкреатин незаменим, поскольку значительно помогает организму справиться с поступившей пищей.
Переглядів: 895 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я