А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Панзинорм форте (Panzynorm forte)

основніфізико- хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки, вкритіоболонкою, жовтувато-зеленуватого кольору, з гладкою, блискучою поверхнею;

склад: 1 таблетка містить ліпази 6000 ОД, трипсину 450 ОД, хімотрипсину 1500 ОД, амілази 7500 ОД, холієвої кислоти 13,5 мг,пепсину 50 ОД, гідрохлоридів амінокислот 100 мг;допоміжні речовини: сахароза, кремнію діоксидколоїдний безводний, сополімер метакрилової кислоти, повідон,поліетиленгліколь, гуміарабік, тальк, діоксид титану (Е 171), фармацевтичнівоски, барвник хіноліновий жовтий (Е 104), індиготін (Е 132), тартразин (Е102).

Форма випуску. Таблетки, вкритіоболонкою.

Фармакотерапевтична група. Засоби замісної терапії,які використовують при розладах травлення, включно й ферменти. Код АТС А 09АА02.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Панзинорм форте містить речовининеобхідні для перетравлювання їжі, завжди наявні у шлунку та кишках. Інгредієнтипрепарату Панзинорм форте є речовинами тваринного походження, але вони майжеідентичні тим речовинам, які знаходять в організмі людини. Природнеспіввідношення основних складників препарату сприяє збалансованому засвоєннювсіх видів їжі. Спеціальна технологія виготовлення таблеток в оболонці даєзмогу кожному окремому інгредієнта надходити саме в ту частинушлунково-кишкового тракту, де він дасть максимальний ефект та допоможеперетравлюванню жирів, вуглеводнів та білків.Оболонка таблетки розчиняється в шлунку, девивільнюються пепсин та гідрохлориди амінокислот. Шлункова кислота, якапідвищує кислотність шлункового соку, утворюється в шлунку з амінокислиххлоргідратів. Пепсин є ферментом шлункового соку, який бере участь уперетравлюванні білків.Внутрішня частина таблетки остаточно розчиняєтьсялише в тонкому кишечнику, де вивільнюються ферменти підшлункової залози(ліпаза, амілаза, трипсин та химотрипсин, та жовчна (холієва) кислота). Ліпазанеобхідна для перетравлювання жирів, амілаза – вуглеводів, а трипсин тахимотрипсин беруть участь у перетравлюванні білків. Жовчна (холієва) кислотаемульгує жири і створює сприятливі умови для дії ліпази.Показання.Недостатність секреторної і перетравної здатності шлункаі кишечнику (хронічні гастрити, ентероколіти), недостатність функціїпідшлункової залози (хронічний панкреатит, муковісцедоз), гепатити,холецистити, після операцій на шлунку, підшлунковій залозі і печінці, прирозладах травлення, пов’язаних з порушенням дієти. При підготовці дорентгенологічного та ультразвукового обстеження органів черевної порожнини.

Спосіб застосування та дози.Панзинорм фортеслід приймати під час прийому їжі для полегшення та покращання її перетравлювання,запиваючи невеликою кількістю рідини. Таблетки слід ковтати цілими, нерозжовуючи і не ламаючи їх. Починати лікування слід з однієї таблетки під часприйому їжі. Якщо цього недостатньо, лікар може збільшити дозу. Звичайно, однаабо дві таблетки протягом основного прийому їжі (3 рази на день) є достатніми.Для хворих, яким потрібна більша доза, можливе призначення ще однієї таблетки здодатковим прийомом їжі. Якщо хворий забув прийняти таблетку разом з їжею,необхідно дочекатись наступного прийому їжі і продовжити звичайний прийомтаблеток. Не слід приймати подвійну дозу ліків для надолужування забутої дози.

Побічна дія.Серйозні побічніефекти спостерігаються дуже рідко, такі як: набряк обличчя, рота або горла, щоможе спричинити ускладнене дихання або ковтання, набряк рук і ніг, висипання нашкірі, запаморочення або жовтяниця. Такі симптоми свідчать про можливу серйознуреакцію гіперчутливості. При відчутті болю, вздуття та спазмів у животі требарозглянути можливість непрохідності кишечнику. Більшрозповсюдженими побічними ефектами є слабкість, блювання, біль у животі, запор,діарея. Протипоказання.Панзинорм форте протипоказаний при: алергічних реакціях на будь-який компонент препаратуабо при алергії на продукти, що отримані зі свиней чи великої рогатої худоби;захворюванні печінки: гепатиті, порушеннях функціїпечінки, комі з причини печінкової недостатності, жовтяниці через обструкціюжовчних протоків (обтураційній жовтяниці);захворюванні жовчного міхура або жовчних протоків,наприклад, гострому запаленні (емпіємі) жовчного міхура або жовчних протоків,гострому холелітіазі.захворюванні підшлункової залози: гострому запаленніабо загостренні хронічного запалення підшлункової залози (панкреатит).

Передозування.Повідомлень про системне отруєння, викликанепередозуванням Панзинорм форте не було. Однак можуть виникнути діарея,подразнення шкіри навколо анального отвору, підвищення рівня сечової кислотиабо уратів у крові та сечі.Особливостізастосування.
Жовчна (холієва) кислота може спровокуватизагострення захворювання печінки, особливо тих, що пов’язані з утрудненнямивиділення жовчі.Не встановлено наскільки безпечно давати ці лікидітям.Ферменти підшлункової залози можуть зменшитиабсорбцію такого вітаміну як фолієва кислота. Препарат містить тартразин, якийможе викликати алергічну реакцію, аж до астми. Алергічні реакції частіше можутьз’явитися у людей, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти. Хворі на діабет,повинні мати на увазі, що кожна таблетка, вкрита оболонкою, містить 0,22 гцукру-сахарози.Вагітність та годування груддюВагітні жінки можуть приймати Панзинорм форте уразі, якщо потенційна користь для матері перевищує можливий ризик для плода. Жінки, які годують груддю, можуть приймати препараттільки тоді, коли цього не можна уникнути.Вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з іншоютехнікоюПрепарат не впливає на здатність керуватиавтомобілем і працювати з будь-якими інструментами або технічними пристроями.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Ферменти підшлункової залози можуть зменшитивсмоктування фолієвої кислоти.

Умови та термін зберігання.Ліки не слід використовувати після закінчення строкупридатності, вказаного на упаковці. Термін придатності – 3 роки

.Зберігайте при температуріне вище 25 оС, у захищеному від вологи місці.

Зберігайте вмісці, недоступному для дітей
Переглядів: 1395 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я