А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Панадол бебі (Panadol baby)

міжнародна та хімічна назви: парацетамол; N-(4-гідроксифеніл)-ацетамід;

основні фізико-хімічні властивості: рожева в’язка рідина із запахом полуниці, всуспензії присутні кристали;

склад: 5 мл суспензії містять 120 мг парацетамолу;допоміжні речовини: кислота яблучна, азорубін, камідь ксантанова,мальтитол рідкий, ароматизатор полуничний, сорбіту розчин, натрію ніпасепт,сорбіту порошок, кислота лимонна, вода очищена.

Форма випуску. Суспензія для перорального застосування,педіатрична.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики-антипіретики. Код АТС N02B E01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Протибольовий і жарознижуючий ефектпарацетамолу зумовлений пригніченням синтезу простагландинів і переважнимвпливом на центр терморегуляції в гіпоталамусі

. Фармакокінетика.Парацетамол добре всмоктується ушлунково-кишковому тракті (ШКТ). Пік концентрації у плазмі настає через 15-60хвилин після прийому. Метаболізується в печінці з утворенням глюкороніду ісульфату парацетамолу. Виводиться здебільшого нирками. Період напіввиведення -від 1 до 4 годин.

Показання для застосування. Больовийсиндром слабкої та помірноїінтенсивності різного походження у дітей та пропасниця при інфекційно-запальнихзахворюваннях, дитячих вірусних інфекціях. Препарат також рекомендований длялікування поствакцинальної гіпертермії новонарождених віком 2-3 місяці.

Спосіб застосування та дози. Препарат призначений тільки для пероральногоприйому. Рекомендований для застосування в педіатрії. Доза парацетамолу длявсіх дітей розраховується залежно від віку та маси тіла. Разова дозапарацетамолу становить 10-15 мг/кг маси тіла, добова – 40-60 мг/кг маси тіла.Дозування Панадолу Бебі: вік кількість чайних ложок (5 мл) суспензії2-3 місяці Ѕ ложки (2,5 мл)3 місяці – 1 рік Ѕ-1 ложка (2,5 – 5 мл)1 рік - 6 років 1-2 ложки (5-10 мл)6-12 років 2-4 ложки (10-20 мл).Кратність введення – до 4 разів на добу з інтервалом між прийомом неменше 4 годин.Не давати більше 4 доз протягом 24 годин. Максимальна добова доза парацетамолу – 60 мг/кг маси тіла. Курслікування – 3-5 днів.

Побічна дія. Алергічні реакції, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, анемія,асептична піурія.

Протипоказання. Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.Тяжкі порушення функції нирок і печінки. Діти до 2 місяців.

Передозування. Симптоми передозування в перші 24 години: блідість,нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може статиявним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушенняметаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкованедостатність може прогресувати в енцефалопатію, кому та смерть. Гостра ниркованедостатність з гострим некрозом канальців може розвинутись навіть завідсутності тяжкого ураження печінки. Відмічалась також серцева аритмія.Ураження печінки можливо у дітей, що прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. При передозуванні потрібна швидка медична допомога. Метіонін пероральноабо ацетилцистеїн внутрішньовенно можуть мати позитивний ефект протягом 48годин після передозування. Необхідно також вжити симптоматичних заходів.

Особливості застосування. Питання про доцільність застосування препаратунедоношеним дітям вирішується лікарем індивідуально.Не давати препаратдітям разом з іншими засобами, що містять парацетамол. Якщо ознаки захворюванняне почнуть зникати протягом 3 днів лікування препаратом або ж, навпаки, станздоров’я погіршився, необхідно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Швидкість всмоктування парацетамолу можезбільшуватись метоклопрамідом і домперидоном і зменшуватись холестираміном.Парацетамол може посилювати антикоагуляторний ефект варфарину та іншихкумаринів. Барбітурати знижують жарознижуючий ефект парацетамолу.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі нижче 25°С. Незаморожувати. Термін придатності препарату – 3 роки. Термін зберігання флаконапісля його розкриття – 1 місяць
 
Осінь, зима, весна... Ці апори роки найбільш несприятливі для здоров'я дитини и саме в ці пори року найчастіше хворіють дітки простудними ахворюваннями, такими як грип, ГРВІ, бронхіт і т.д. А де найчастіше відбувається зараження? Звичайно - на вулиці. Перше, що необхідно зробити, щоб захистити Вашу дитину від захворювання, це тепло одягнутися. Наступне, на що не завжди мами приділяють увагу, це "транспорт" малюка. Якісний візок, такий як коляска Peg Perego Pliko , зможе додатково захистити дитину від онтакту з носіем або безпосередньо з збудником простудного захворювання. Також третє - це вчасна профілактика хвороби. Вакцинація, вживання вітамінів і імуностимуляторів значно зменшить ризик зараження, якщо не зведе його нанівець.   
Переглядів: 1935 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я