А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Пакселадин (Paxeladine)

міжнародна назва: оxeladin;

основні фізико-хімічні властивості: капсули з рожевою кришечкою та прозоримкорпусом;

склад: 1 капсула містить цитрату окселадину 0,04 г; допоміжні речовини: тальк, полівідон, шелак, крохмаль кукурудзяний,сахароза;оболонка: еритрозин, титану діоксид, желатин.

Форма випуску. Капсули пролонгованої дії.

Фармакотерапевтична група. Протикашльові засоби. Код АТС R05D В09.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Активним компонентом Пакселадину є речовина, отриманасинтетичним шляхом - цитрат окселадину; ця молекула має протикашльову дію, немає ніякої хімічної спорідненості ані з речовинами, що містять опіум, та їхпохідними, а ні з антигістамінними речовинами. Пакселадин здійснює свійвибірковий вплив на рівні кашльових нервових центрів. У дозі, необхідній дляздійснення протикашльової дії, він не пригнічує дихального центру, а маєслабовиражений ефект нормалізації дихання. Пакселадин не чинить снодійноговпливу.Фармакокінетика. Найбільша концентрація препарату у крові досягаєтьсяміж 4-ю та 6-ю годинами, потім препарат ще знаходиться у кров’яному русліпротягом 4 годин.

Показаннядля застосування. Симптоматичне лікування кашлю різної етіології:- кашлю під час грипу, ринофарингітів, трахеїтів, пневмоній, коклюші такору;- спастичного та рефлекторного кашлю;- кашлю у разі подразнення слизової оболонки внаслідок паління.

Спосіб застосування та дози. Для дорослих:- по одній капсулі 2 - 3 рази на день. Лікування повинно бути короткочасним (2 - 3 дні).

Побічна дія. Не виявлена

Протипоказання. Підвищена чутливість до одного зі складовихкомпонентів препарату.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. Не застосовувати препарат у дітей до 15 років. Не слід використовувати препарат для лікування продуктивного кашлю, щоможе утруднити відходження мокротиння.Не є доцільним поєднувати лікування Пакселадином із застосуванняммуколітичних і відхаркувальних засобів.Вагітність. Не рекомендовано використовувати препарат у періодвагітності. Якщо вагітність була виявлена під час лікування препаратомнеобхідно проконсультуватися з лікарем щодо доцільності продовження лікування. Період лактації. Небажано застосовувати препарат під час годуваннягруддю.Оскільки Пакселадин не чинить снодійного впливу, препарат може безобмежень використовуватись водіями, та особами, професійні обов’язки якихпотребують уваги та концентрації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці притемпературі не вище 25°С. Термін придатності – 5 років
Переглядів: 926 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я