А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Падевікс (Padevix)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки майже білого кольору, з плоскоюповерхнею, з фаскою, з цілісними краями, з апельсиново-лимонним запахом,легкорозчинні у воді.

склад: 1 шипуча таблетка містить парацетамолу 300 мг, декстрометорфанугідроброміду 7,5 мг;допоміжні речовини: натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна,аспартам, ароматизатор лимонний, ароматизатор апельсиновий, глюкоза, макрогол -6000.

Форма випуску. Таблетки шипучі.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02В Е51.

Фармакологічні властивості. Падевікс справляє аналгезуючу, жарознижуючу тапротикашльову дію. Активні інгредієнти – парацетамол та декстрометорфанугідробромід швидко всмоктуються після перорального прийому, метаболізуються упечінці, виділяються нирками.Фармакодинаміка. Парацетамолвиявляє помірний аналгезуючий та жарознижуючий ефект. Інгібує синтезпростагландинів.Декстрометорфанзменшує збудливість кашльового центру. Механізмом дії є підвищення рівнячутливості центральних рецепторів, що приводить до пригнічення кашльовогорефлексу.Фармакокінетика.Парацетамол добре всмоктується із шлунково-кишкового тракту, максимальнаконцентрація в плазмі досягається через 10 - 60 хв після прийому препарату.Парацетамол розподіляється в тканинах рівномірно, мало зв’язується з білкамиплазми. Парацетамол метаболізується, в основному, в печінці, виводитьсянирками. Період напіввиведення препарату становить 1 - 3 год. Повне виведеннявідбувається за 24 год. Декстрометорфаншвидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту, метаболізується в печінці,виводиться нирками як в незміненому стані, так і у вигляді метаболітів, якітакож справляють протикашльову дію.

Показання для застосування. Симптоматичне лікування грипу, застуди, якісупроводжуються гарячкою, головним болем, болем у м’язах, сухим непродуктивнимкашлем.

Спосіб застосування та дози. ПАДЕВІКС приймають внутрішньо. Дорослим ідітям старше 15 років призначають по 1 таблетці, розчиненій в 1 склянці води,дітям від 6 до 15 років – по 0,5 таблетки в Ѕ склянки води. Препаратприймають 2 - 3 рази на день. Максимальна добова доза становить відповідно 4 та2 таблетки.Тривалість прийому – 3 - 5 днів.

Побічна дія. Рідко можливі нудота, біль в епігастральнійділянці, алергічні реакцїї (шкірний висип, свербіж), сонливість, дратівливість,збудження, ниркова коліка, тромбоцитопенія.

Протипоказання. Підвищена чутливість до складових препарату,виражені порушення функцій нирок, печінки, захворювання крові, цукровий діабет,бронхіальна астма, емфізема легенів. Не призначають жінкам у періоди вагітностіі лактації, дітям до 6 років, хворим на алкоголізм.

Передозування. Пригнічення дихання, порушення свідомості,гепатонекроз.Лікування: промиванне шлунка, ентеросорбенти, N-ацетилцистеїн.

Особливості застосування. При застосуванні препарату необхідно контролюватистан кровотворної системи.Під час лікування протипоказано вживання алкоголю.Вплив на керування автотранспортними засобами або іншими складнимимеханізмами.При застосуванні препарату слід утримуватися від керуваннятранспортними засобами та роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Підвищує ефект непрямих антикоагулянтів,імовірність ураження печінки гепатотоксичними препаратами. Метоклопрамід,холестирамін знижують всмоктування. Барбітурати знижують жарознижуючий ефект.Протипоказано одночасне застосування з інгібіторами МАО. Аміодарон,антидепресанти підвищують токсичні ефекти.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла танедоступному для дітей місці при температурі не вище 25оС. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1192 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я