А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

П р о б і о в і т (P r o b i o v i t)

основні фізико-хімічні властивості:біло-блакитні капсули із твердого желатину розміром “3”, які містятьжовтий порошок;

склад:1 капсула містить:Lactic acid Bacillus спори – 60х10 лак (2,0 мг),Вітаміну В1 - тіамінумононітрату - 10,0 мг,Вітаміну В2 - рибофлавіну -10,0 мг,Вітаміну В6 - піридоксинугідрохлориду – 3,0 мг,Вітаміну В12 -ціанокобаламіну – 15 мкг,Нікотинаміду - 50,0 мг,Кальцію D-пантотенату - 12,5 мг,Фолієвої кислоти - 1,0 мг,допоміжні речовини: D-манітол, лактоза, талькочищений, магнію стеарат.

Форма випуску.Капсули.

Фармакотерапевтична група. Антидіарейні мікробні препарати.Лактобактерії, комбінації. Код АТС: А07FA51.

Фармакологічні властивості:

фармакодинаміка.Пробіовітє комбінованим препаратом.Лактобактерії, щовходять до складу препарату, підтримують і регулюють фізіологічну рівновагукишкової мікрофлори (мікобіоценоз) і забезпечують її фізіологічні функції(антимікробну, вітамінну, травну) у всіх відділах кишечнику. Тіаміну мононітрат як кофермент бере участь у вуглеводному обміні,функціонуванні нервової системи.Рибофлавін є каталізатором процесів клітинного дихання і зоровогосприйняття.Піридоксину гідрохлорид як кофермент бере участь в метаболізміамінокислот і білків, синтезі нейромедіаторів.Ціанокобаламін бере участь в синтезі нуклеотидів, в формуванніеритроцитів і клітин нервових оболонок, він необхідний для росту організму.Нікотинамід бере участь в процесах тканинного дихання, жирового івуглеводного обміну.Кальцію D-пантотенат як складова частина коензиму А відіграє важливуроль в процесах ацетилювання і окислення вуглеводів і жирів.Фолієва кислотабере участь в синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, вона також необхідна длянормального еритропоезу.

фармакокінетика. Проведення кінетичних спостережень не є можливим,оскільки всі компоненти разом не можуть бути визначені за допомогою маркерів абобіодосліджень. З цієї ж причини неможливо виявити і метаболіти препарату.

Показання для застосування. Дисбактеріоз кишечника у дітей та дорослих.Інфекційна діарея та дизентерія.Метеоризм, запор, гострий та хронічний гастроентероколіт.Дисбактеріоз кишечника, опортуністичні інфекції, що виниклив результаті лікування антибіотиками і хіміотерапевтичними засобами (під часлікування та після нього).Дефіцит вітамінів групи В.

Спосіб застосування та дози. Для дітей віком від 3 до 14 років: 1 раз надобу по 1 капсулі, запиваючи невеликою кількістю рідини. Для дорослих: по 1 капсулі 2 рази на добу, запиваючиневеликою кількістю рідини. Тривалість лікування залежить від причинивиникнення дисбактеріозу та індивідуальних особливостей. З метою профілактикидорослим призначають 1 капсулу на добу.

Побічна дія. Можливі: відсутність апетиту, нудота, блювання,диспепсія, алергічні реакції, кропив’янка.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якогоз компонентів препарату. Дитячий вік до 3 років.

Передозування. Випадківпередозування не спостерігалось.

Особливості застосування. Для збереження життєздатності компонентів не рекомендовано запиватипрепарат гарячими напоями і не слід приймати Пробіовіт одночасно з алкоголем.Препарат можна приймати жінкам в періоди вагітності та лактації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Будь-які клінічні взаємодії не встановлені.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі до+25°С в захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 1,5 року.
Переглядів: 869 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я