А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Нігепан (Nigepan)

основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від білого до кремуватого абожовтуватого кольору торпедоподібної форми;

склад: один супозиторій містить гепарину – 0.0083 г, анестезину – 0.05 г;допоміжні речовини: вода очищена, основа для супозиторіїв: твердий жиртипу А або вітепсол, моногліцериди дистильовані.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакологічна група. Антикоагулянти, анестетики. С05А D03.

Фармакологічні властивості. Нігепан є протигемороїдальним засобом. Маєвиражену протизапальну, розсмоктуючу та болезаспокійливу дії, не виявляєтоксичних, місцевоподразнюючих, алергізуючих властивостей. Нігепан - комплекснийпрепарат, його дія зумовлена властивостями компонентів, які входять до йогоскладу. Гепарин є природним фактором, який перешкоджає зсіданню крові. Вінпригнічує утворення фібрина, тромбоутворення, сприяє припиненню росту вжеутворених тромбів. Гепарин відноситься до антикоагулянтів прямої дії, тобто дієбезпосередньо на фактори зсідання, які знаходяться у плазмі крові, включаючитромбін. Гепарин блокує біосинтез тромбіну та зменшує агрегацію тромбоцитів, іхздатність до зклеювання та адгезії до ендотелію кровоносних судин. Гепаринтакож пригнічує активність гіалуронідази, до деякої міри активує фібринолітичнівластивості крові. Анестезин є місцевим анестетиком, він блокує ініціацію таповедення нервових імпульсів, зменшує проникливість мембран нервових клітин дляйонів натрію, що призводить до стабілізації мембран нервових клітин, пригнічуєіх деполяризацію, у результаті чого відбувається блокування проводимостібольових імпульсів.

Фармакокінетика. Гепарин це кислий мукополісахарид, який складаєтьсяз залишків глюкуронової кислоти та глюкозаміну, етерифікрваних сірчаноюкислотою. Відносна молекулярна вага – 16 000. Гепарин має високу здатність дозв”язування з білками крові, в основному з ліпопротеїнами низької щільності,глобулінами та фібриногеном. Біотрансформація відбувається у печінці. Часнапіврозпаду –складає у середному 1.5 години, в залежності від шляху введення.Виводиться у вигляді метаболітів через нирки та з калом. Препарат не проходитьчерез плаценту та не потрапляє у грудне молоко.Анестезин – є ефіром параамінобензойної кислоти з молекулярною вагою –165.19. Анестезин всмоктується мінімально, гідролізується холінестеразамиплазми крові і у меньшому ступені холінестеразами печінки до метаболітів, якімістять параамінобензойну кислоту. Дія препарату починається за 1 хвилину післязастосування. Виводиться через нирки , здебільшого у вигляді метаболітів.

Показання для застосування. Препарат застосовується при лікуванні гострихтромбозів зовнішніх та внутрішніх гемороїдальних вузлів.

Спосіб застосування та дози. Супозиторій звільняють від упаковки, розрізавшийого ножицями по контуру супозиторія і вводять глибоко у пряму кишку по 1супозиторію 2 рази на день. Курс лікування 10-14 днів.

Побічна дія. Побічної дії до цього часу не відмічено.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентівпрепарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодії з іншими лікарськими засобами тастанами до теперішнього часу не відмічено.

Передозування. Застосування препарата у вказаних дозах непризводить до передозування.

Осбливості застосування. Жінкам під час вагітності та лактації слідпроконсультуватися з лікарем щодо застосування препарату, хоча даних про негативнийвлив препарату на вагітність та лактацію до теперішнього часу немає.

Упаковка. По 5 супозитроріїв у контурній упаковці. Дві контурні упаковки разомз листком-вкладишем кладуть у картонну коробку.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, прохолодному, захищеному відсвітла місці. Препарат зберігати у недоступному для дітей місці. Термінпридатності - два роки. Не застосовувати препарат після закінчення темінупридатності, зазначеного на упаковці
Переглядів: 896 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я