А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Неотон (Neoton)

міжнародна та хімічна назва: fosfocreatine;

основні фізико-хімічні властивості: ліофілізована суха речовина для інфузії увигляді порошку білого кольору;

склад: 1 флакон містить натрієву сіль фосфокреатину 1 г;допоміжні речовини

: розчинник - вода для ін'єкцій.

Форма випуску. Ліофілізований порошок для приготування розчину дляінфузій.

Фармакотерапевтична група. Інші кардіологічні препарати. Кардіопротектор.Код АТС СО1Е В06.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Неотон за хімічною структурою аналогічний природномуфосфокреатину. Препарат покращує метаболізм і зберігає енергетичний потенціал іструктуру м'язових клітин серця і скелетної мускулатури. Неотон ефективногальмує процеси деградації клітинних мембран серцевого та скелетних м'язів приїх гіпоксії, ішемії та реперфузії, а також при алергічному ушкодженні. Неотон стабілізуєсаркоплазматичну мембрану ішемізованих кардіоміоцитів, попереджує енергетичнийдефіцит міокарда, сприяє підтриманню скорочувальної активності міокарда приішемії та прискорює відновлення скорочувальної функції серцевого м'язу післяреперфузії; попереджує розвиток гіпоксичної контрактури міокарда. За рахунокпригнічення тромбогенезу і збереження структури і функції ендотелію судинпокращує мікроциркуляцію, що сприяє зменшенню розмірів зони ішемії і некрозутканин. Введення Неотону сприяє збереженню фізіологічної функції клітинпровідної системи ішемізованого міокарда, зменшує ектопічну активністьшлуночків серця.Фармакокінетика.При одноразовій внутрішньовенній інфузіїНеотону максимальна концентрація препарату в плазмі крові спостерігається на 3- 5 хв після введення.Неотон специфічно накопичується в тканинах серця, мозку і скелетнихм'язах – в клітинах, в яких вже на перших хвилинах ішемії виникає дефіцитфосфокреатину. Виведення препарату з крові є двофазовим, період напіввиведенняв першій фазі дорівнює 5 хв, в другій - 50 хв. В тканинах печінки і легеньнакопичення фосфокреатину незначне. Ефект від внутрішньовенної інфузії Неотонузберігається протягом 4 - 5 год після виведення препарату із плазми крові.Препарат виводиться нирками.

Показання для застосування. У складі комплексної терапії: гострийінфаркт міокарда; гостра і хронічна серцева недостатність; інтраопераційнаішемія міокарда; синдром Лериша і інтраопераційна ішемія кінцівок; гострепорушення мозкового кровообігу, енцефалопатії; метаболічні порушення міокарда вумовах гіпоксії: міокардіосклероз, старече серце, кардіоміопатія в результатігіпертензії, хронічна ішемічна кардіоміопатія; профілактика розвитку синдромуфізичного перенапруження і покращання адаптації до екстремальних фізичнихнавантажень.

Спосіб застосування та дози. При гострому інфаркті міокарда в першу добуНеотон вводять 2 - 4 г внутрішньовенно струминно з подальшою крапельноюінфузією 8 - 16 г в 200 мл води для ін'єкцій, фізіологічного розчину або 5%розчину глюкози протягом 2 год. На другу добу: по 2 - 4 г внутрішньовеннокрапельно 2 рази на добу. На третю добу: по 2 г внутрішньовенно крапельно 2рази на добу.При необхідності курс інфузії препарату по 2 г 2 рази на добу можнапроводити протягом 6 днів. Найкращі результати лікування реєструвались ухворих, яким перше введення препарату здійснювали не пізніше, ніж через 6 - 8год від появи клінічних проявів захворювання.При хронічній серцевій недостатності вводять внутрішньовенно крапельнопо 1 - 2 г 2 рази на добу протягом 10 - 14 днів.При інтраопераційній ішемії міокарда препарат вводять у складізвичайного кардіоплегічного розчину в кількості 3 г на 1 л. Неотон додають доскладу розчину безпосередньо перед введенням. Рекомендується проведення курсуінфузії препарату по 2 г 2 рази на добу протягом 3 - 5 днів перед операцією тапротягом 1 - 2 днів після неї.При метаболічних порушеннях міокарда і в умовах гіпоксії препаратвводять внутрішньовенно 1 - 2 г на добу у вигляді болюсної ін'єкції абокрапельної інфузії.При небезпеці розвитку інтраопераційної ішемії кінцівок, рекомендуєтьсявнутрішньовенно струминно ввести 2 - 4 г препарату до операції з наступноюінфузією 8 - 10 г протягом операції та періоду реперфузії.При гіпоксичних, ішемічних, травматичних і токсичних ураженняхцентральної нервової системи можлива інфузія препарату в дозі 120 мг/ кг маситіла хворого на добу.

Побічна дія. В окремих випадках можливе помірне і короткочасне зниженняартеріального тиску при швидкій внутрішньовенній ін'єкції у дозі, яка перевищує1 г. Іноді - алергічні реакції.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до препарату.Препарат у високих дозах (5 - 10 г на добу) протипоказаний хворим з нирковоюнедостатністю.

Передозування. Про випадки передозування препарату неповідомлялося. У випадку короткочасного зниження артеріального тискурекомендовано застосування препаратів, які підвищують судинний тонус.

Особливості застосування. Препарат слід вводити в максимально короткі терміниз моменту появи ознак ішемії, що забезпечує сприятливий прогноз лікування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При застосуванні в складі комплексноїтерапії Неотон сприяє підвищенню ефективності антиаритмічних, антиангінальнихпрепаратів, а також препаратів, які позитивно впливають на скорочувальнуфункцію міокарда. Феномен несумісності відсутній.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі (не вище30°С) в місцях, недоступних для дітей. Термін зберігання - 3 роки
Переглядів: 1739 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я