А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Неогемодез-біофарма (Neohaemodes-biopharma)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовтого кольору;

склад: 1 л розчину містить: повідону - 60 г, натрію хлориду – 5,5 г, каліюхлориду – 0,42 г, кальцію хлориду гексагідрату – 0,5 г, магнію хлоридугексагідрату – 0,005 г, натрію гідрокарбонату – 0,23 г;допоміжнаречовина: вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Кровозамінники та перфузійні розчини. Код АТС В05АА10**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Неогемодез належить до плазмозамінних розчинів,підвищує суспензійні властивості крові, зменшує її в’язкість. Якдезінтоксикаційний засіб зв’язує токсичні продукти, що знаходяться укровоносному руслі, і виводить їх через нирки з організму. Фармакокінетика. При внутрішньовенному введенні дія препаратупроявляється в міру його надходження у кров. Ефект зберігається протягом 3-12год., що залежить від функціонального стану нирок та швидкості кровообігу. Зорганізму виводиться нирками, частково з шлунково-кишкового тракту.

Показання для застосування. Дезінтоксикація організму при інфекційнихзахворюваннях, що супроводжуються токсикозами; опіковій хворобі у фазіінтоксикації (2–5-й день); гострій променевій хворобі у фазі інтоксикації;перитоніті і непрохідності кишечнику (в перед- та післяопераційний період);гострій нирковій недостатності різної етіології; тиреотоксикозах; сепсису;захворюваннях печінки у фазі печінкової недостатності.

Спосіб застосування та дози. Вводять внутрішньовенно, краплинно зі швидкістю20–40 крапель за 1 хв. Перед введенням розчин підігрівають до 35–37оС.Для дорослих разова доза становить 400 мл. Дітям віком 6–9 років – до 100 мл;10–15 років – до 150 мл. Повторні інфузії неогемодезу здійснюються запоказаннями, але не раніше ніж через 10–12 годин після його попередньоговведення. Курс лікування – не більше 5 діб.

Побічна дія. Можливе зниження артеріального тиску, підвищення температуритіла з ознобом, тахікардія, утруднене дихання, алергічні реакції (почервоніння,свербіж шкіри), анафілактичний шок. Побічна дія посилюється при швидкомувведенні препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату (особливонаявність в анамнезі реакцій на полівінілпіролідон), виражена серцево-судинна ілегенева недостатність, геморагічний інсульт, бронхіальна астма, гострийнефрит, тяжкі алергічні та імунодепресивні стани; період годування груддю;вагітність; дитячий вік до 6 років.

Передозування. Виявляється головним чином гіпергідратацією таартеріальною гіпотензією, що потребує припинення введення препарату. Терапіясимптоматична.

Особливості застосування. Хворим з порушеною видільною функцією нирокпрепарат вводять з обережністю. Лікування при тяжких інтоксикаціях необхіднопроводити під наглядом лікаря.При швидкій інфузії може спостерігатися артеріальна гіпотензія,тахікардія, утруднення дихання, що потребує припинення введення препарату іпризначення кальцію хлориду (внутрішньовенно), ефедрину, засобів, що діють насерцево-судинну систему, поліглюкіну.Оскільки є невідомим, чи надходить препарат у грудне молоко, не слідйого використовувати у матерів, які годують груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У розчин Неогемодезу не слід додаватибудь-які лікарські засоби.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці притемпературі не вище 25°С. Термін придатності – 5 років
Переглядів: 743 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я