А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Метрогіл дента (Metrogyldenta)

основні фізико-хімічні властивості: білий або майже білий, опалесцентний,м’який гель;

склад: 1г гелю містить: метронідазолу бензоату в кількості еквівалентній10 мг метронідазолу, 20% розчин хлоргексидину глюконату в кількостіеквівалентній 0,5 мг хлоргексидину глюконату;допоміжні речовини: натрію сахарин, натріюгідроксид, динатрію едетат, левоментол, пропіленгліколь, карбомер 940, водаочищена.

Форма випуску. Гельстоматологічний для ясен.

Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні засоби длямісцевого застосування в стоматології. Код АТС А01А В67**.

Фармакологічні властивості. Метрогіл Дента® −стоматологічний гель для ясен – протимікробний препарат длякомплексного лікування і профілактики деяких інфекційно-запальних захворюваньпорожнини рота.Фармакодинаміка. Ефективність препарату обумовленанаявністю в його складі таких антибактеріальних компонентів, як метронідазол тахлоргексидин.Метронідазол − похідне нітроімідазолу, що маєпротипротозійну та протибактеріальну дії. Активний відносно анаеробнихнайпростіших та бактерій, що викликають періодонтит: Porphyromonas gingivalis,Prevotella intermedia, P.denticola, Fusobacterium fusiformis, Wolinella recta,Treponema sp., Eikenella corrodens, Borrelia vincenti, Bacteroidesmelaninogenicus, Selenomonas sp. Найменша концентрація метронідазолу, щопотрібна для пригнічення 50% штамів (МІК50), нижче 1 мкг/мл дляанаеробних бактерій, які спричиняють періодонтальну хворобу: Porphyromonasgingivalis, Prevotella intermedia, Fusobacterium nucleatum, Wolinella recta.Хлоргексидин – антисептик бактерицидної дії протиширокого кола вегетативних форм грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів,а також дріжджів, дерматофітів і ліпофільних вірусів.Фармакокінетика. При місцевому застосуванніконцентрація метронідазолу у ділянці ясен значно вища, ніж при пероральномузастосуванні препарату. Рівень системної абсорбції метронідазолу, який спостерігаєтьсяколи його застосовують у вигляді стоматологічного гелю, значно менше, ніж такийу разі пероральноговведення метронідазолу. Головним шляхом виведенняметронідазолу та його метаболітів є нирки. Знижена функція нирок не змінюєфармакокінетики однієї дози метронідазолу.У разі проковтування надлишку хлоргексидину, під часйого місцевого використання у складі стоматологічного гелю, з травного трактуабсорбується лише біля 1% від дози, що потрапила до шлунка. Хлоргексидин неакумулюєтья в тілі та метаболізується мінімально.

Показання для застосування.Тільки для стоматологічного застосування!Лікування таких захворювань:гострий гінгівіт;гострий виразково-некротичний гінгівіт Вінцента;хронічний гінгівіт або запалення ясен;· хронічний набряковий гінгівіт;· хронічний гіперпластичний гінгівіт;· хронічний атрофічний (десквамативний) гінгівіт;хронічний періодонтит;періодонтальний абсцес;рецидивуючий афтозний (виразковий) стоматит;зубний біль інфекційного походження.

Спосіб застосування та дози. Для лікування дорослих і дітей старше 6років Метрогіл Дента® наносять на ділянку ясен 2 рази на добу. Післянанесення гелю протягом 15 хвилин не можна полоскати рот та їсти.

Побічна дія. Після місцевого застосування Метрогілу Дента®ризик розвитку системних побічних явищ невеликий, однак можуть відзначатисяметалевий присмак у роті, головний біль, алергічні реакції (шкірний висип,свербіж, кропив’янка).

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до метронідазолу,хлоргексидину, а також похідних нітроімідазолу. Дитячий вік до 6 років.

Особливості застосування. Уникати потрапляння в очі!Застосування препарату для лікування вагітних та жінок, які годують груддю,небажане та повинно бути зумовлене життєвими показаннями.Під час прийому препарату не можна вживати алкоголь,оскільки це може призвести до виникнення спазмів шлунка, нудоти, блювання,головного болю і припливів крові до голови.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При місцевому застосуванні Метрогілу Дента®взаємодія з іншими лікарськими засобами мінімальна, але повністю виключитиможливість таких реакцій не можна. Тому слід дотримуватися обережності припризначенні Метрогілу Дента® з деякими лікарськими препаратами.Варфарин та інші кумаринові антикоагулянти.Метронідазол посилює антикоагулянтну дію, що призводить до подовження часуутворення протромбіну.Дисульфірам. Одночасне застосування посилюєтоксичність препаратів, що може призвести до розвитку неврологічних симптомів.Фенобарбітал, фенітин. Антимікробна активністьметронідазолу понижується при одночасному застосуванні з перерахованими вищепрепаратами через прискорений метаболізм метронідазолу.Циметидин. Пригнічує метаболізм метронідазолу, щоможе спричинити підвищення концентрації метронідазолу в сироватці крові.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 0Св темному, недоступному для дітей місці.Термін придатності − 3 роки
 
От редакции: стоматологи, кроме того, что лечат зубы бормашиной, так же назначают препараты. Примером может послужить вышеописанный препарат. Он довольно таки популярен и почти вся стоматология Киев использует его в своей практике.
Переглядів: 1491 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я