А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Неогемодез (Neohaemodesum)

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина жовтогокольору; рН 5,2 – 7,0;

склад: 1 л розчину міститьполівінілпіролідону низькомолекулярного (м.м.8000 ± 2000) 60 г, натрію хлориду5,5 г, калію хлориду 0,42 г, кальцію хлориду 0,5 г, магнію хлориду безводного0,005 г, натрію гідрокарбонату 0,23 г;допоміжні речовини: вода дляін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Кровозамінники таперфузійні розчини. Код АТС В05А А10**.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Неогемодезналежить до плазмозамінних розчинів, підвищує суспензійні властивості крові,зменшує її вґязкість. Як дезінтоксикаційний засіб звґязує токсичніпродукти, що знаходяться у кровоносному руслі, і виводить їх через нирки зорганізму.Фармакокінетика

. Привнутрішньовенному введенні дія препарату виявляється в міру його надходження укров. Ефект зберігається протягом 3 - 12 год, що залежить від функціональногостану нирок та швидкості кровообігу. З організму виводиться нирками.

Показання для застосування. Неогемодез застосовують длядезінтоксикації організму при токсичних формах гострих захворюваньшлунково-кишкового тракту (дизентерія, диспепсія, сальмонельоз); іншихінфекційних захворюваннях, що супроводжуються токсикозами; опіковій хворобі уфазі інтоксикації (2-5-й день); гострій променевій хворобі у фазі інтоксикації;перитоніті і непрохідності кишечнику (в перед- та післяопераційний період);гострій нирковій недостатності різної етіології; набряках, спричинениххронічними захворюваннями нирок або токсикозами; тиреотоксикозах, сепсисах;різних захворюваннях печінки (гепатитах, холециститах, гострих та напівгострихдистрофіях печінки, печінковій комі).

Спосіб застосування та дози. Вводять внутрішньовенно,краплинно, зі швидкістю 20 - 40 крапель за 1 хв. Перед введенням розчинпідігрівають до 35 - 37°С. Для дорослих разова доза становить 400 мл. Дітямвіком 6 - 9 років – до 100 мл; 10 - 15 років – до 150 мл. Повторні інфузіїНеогемодезу здійснюються за показаннями, але не раніше, як через 10-12 годпісля його попереднього введення. Курс лікування – не більше 5 діб. Введення препарату, особливо притяжких станах хворих, потребує контролю лікаря.

Побічна дія. В окремих пацієнтів можливезниження артеріального тиску, підвищення температури тіла з ознобом,тахікардія, утруднене дихання, алергічні реакції (почервоніння, свербіж шкіри),аж до виникнення анафілактичного шоку. В цих випадках припиняють введенняпрепарату та при необхідності використовують засоби симптоматичної тапатогенетичної терапії (внутрішньовенне введення кальцію хлориду,серцево-судинні засоби, антипіретики та ін.).

Протипоказання. Підвищена чутливість допрепарату (особливо наявність в анамнезі реакцій на полівінілпіролідон),виражена серцево-судинна і легенева недостатність, геморагічний інсульт,бронхіальна астма, гострий нефрит, тяжкі алергічні та імунодепресивні стани;період годування груддю; вагітність; діти до 6 років.

Передозування. Виявляється головним чиномгіпергідратацією та артеріальною гіпотензією, що потребує припинення введенняпрепарату, а за необхідності – введення серцевих засобів, кальцію хлориду,реополіглюкіну.

Особливості застосування. Хворим з порушеною видільноюфункцією нирок препарат вводять з обережністю. Лікування при тяжкихінтоксикаціях необхідно проводити під наглядом лікаря. При швидкій інфузії можеспостерігатися артеріальна гіпотензія, тахікардія, утруднення дихання, щопотребує припинення введення препарату і призначення кальцію хлориду(внутрішньовенно), ефедрину, засобів, що діють на серцево-судинну систему,поліглюкіну.Оскільки невідомо, чи надходитьпрепарат у грудне молоко, не слід його використовувати у матерів, які годуютьгруддю.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Урозчин Неогемодезу не слід додавати будь-які лікарські засоби.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурівід 0°С до +20°С. При транспортуванні допускається заморожування. Термінпридатності – 3 роки
Переглядів: 1244 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я