А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Неовастат (Neovastat)

основні фізико-хімічні властивості: напівпрозора рідина; безбарвна, ледь рожеваабо ледь жовта; з легким запахом риби. Припускається вміст невеликої кількостічасток у суспензії;

склад: 10 мл розчину містять екстракту хряща акули, у перерахуванні на сухуречовину 0,1 г.допоміжні речовини: вода очищена.

Форма випуску. Розчин для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Різні лікарські засоби. Код АТСV03A.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Неовастат є натуральним лікарським засобом, якийпригнічує ріст судин у патологічних зонах. Дія препарату визначаєтьсяанти-ангіогенними та іншими регуляторними факторами природного походження, якімістяться в ньому.Показано, що Неовастат:- блокує процес проростання судин в пухлини, інгібуючи активністьспецифічного ендотеліального фактора росту (VEGF);- знижує здатність пухлинних клітин до метастизування, пригнічуючиактивність їх ферментів – матриксних металопротеїназ (ММР-2);- індукує апоптоз (фізіологічну загибель) судинних клітин в пухлини, щопризводить до порушення обміну і до апоптозу злоякісних клітин.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування. Неовастат застосовується у комплексній терапіїзлоякісних новоутворень різного генезу (рак нирки, недрібноклітинний раклегень, рак молочної залози, рак передміхурової залози, множинна мієлома) таінших ангіозалежних захворювань. Неовастат не перешкоджає дії інших лікарських засобів і може застосовуватисяразом з різними видами хіміотерапії і радіотерапії.Оскільки Неовастат нетоксичний і приймається перорально, його можнавживати як для лікування гострої фази захворювань, так і з профілактичною метоюдля попередження рецидивів і метастазів.

Спосіб застосування та дози. Добова доза: від 30 мл до 240 мл на день, зарекомендацією лікаря. Дозування залежить від тяжкості стану і від ступенявираженості ангіогенного дисбалансу.Препарат нетоксичний, тому може використовуватися у тривалих курсахтерапії.Застосовувати натще за 30 хв до або через 2 години після приймання їжі.Розморозити вміст флакона при кімнатній температурі. Флакон струсити,відкупорити і повністю випити його вміст.

Побічна дія. Специфічних побічних ефектів не виявляє.

Протипоказання. Індивідуальна непереносимість або алергія до рибиабо до морепродуктів. Вагітність і лактація. Безпосередньо перед і протягом 2-хтижнів після хірурічної операції. Протягом півроку після інфаркту або інсульту.Діти до 12 років.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. Препарат переноситься добре.Немає обмежень для водіїв та операторів у роботі з точними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Негативних реакцій не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати у замороженому вигляді, притемпературі від -10°С до -30°С, у недоступному для дітей місці.Термін придатності - 3 роки.Не використовувати флакони з порушеною герметизацією
Переглядів: 1870 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я