А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Метилурацилова мазь 10 % (Methyluracilointment 10 %)

міжнародна та хімічна назви: methyluracil;2,4-діоксо-6-метил-1,2,3,4-тетрагідропіримідин;

основні фізико-хімічні властивості: однорідна мазь жовтуватого кольору, ізслабким специфічним запахом;

склад: 100 г мазі містять метилурацилу 10,0 г;допоміжні речовини: ніпагін, вазелін медичний, ланолін водний.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що сприяють загоєнню (рубцюванню) ран.КодАТС D03A X16.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Метилурацилова мазьє лікарською формою метилурацилу, який має анаболічні властивості, прискорюєпроцеси клітинної регенерації, загоєння ран, підвищує активність клітинних ігуморальних факторів імунітету, виявляє протизапальний ефект. Фармакокінетика. При зовнішньому застосуванні мазь практично невсмоктується у системний кровотік і не виявляє системної дії.

Показання для застосування. Метилурацилову мазь застосовують при ранах, яків’яло загоюються, опіках, трофічних виразках та інших ураженнях шкіри, прифотодерматозах.

Спосіб застосування та дози. Мазь застосовують зовнішньо.Наносять тонким шаром на уражені ділянки шкіри щоденно. Кратність ітривалість застосування зумовлені характером і стадією захворювання.

Побічна дія. Мазь, як правило, добре переноситься, але інколиможливі алергічні реакції (висип, свербіж, ангіоневротичний набряк).

Протипоказання. Метилурацилову мазь не застосовують при підвищенійчутливості до препарату, при злоякісних захворюваннях кісткового мозку ташкіри, при гострих і хронічних лейкозах, лімфогранулематозі.

Передозування. При тривалому застосуванні мазі можливі побічніефекти, характерні для метилурацилу: головний біль, запаморочення, алергічніреакції.При відміні препарату ці симптоми швидко проходять.

Особливості застосування. Мазь необхідно застосовувати регулярно. У випадкупропуску чергової аплікації не слід подвоювати дозу під час наступногозастосування препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія мазі з іншими лікарськимизасобами, які також застосовуються місцево, не досліджувалась.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому прохолодному захищеномувід світла місці. Термін придатності - 3 роки.Зберігати в недоступному для дітей місці
Переглядів: 993 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я