А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Метилурацил-кмп (Methyluracil-kmp)

міжнародна та хімічна назви: methyluracil;2,4-діоксо-6-метил-1,2,3,4-тетрагідропіримідин;

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або білого зі злегкажовтуватим відтінком кольору, круглої форми з плоскою поверхнею, фаскою тарискою;

склад: 1 таблетка містить метилурацилу в перерахунку на 100% речовину – 0,5 г;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, желатин, кальціюстеарат.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні анаболічні засоби. КодАТС А14В.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Метилурацил маєанаболічну та антикатаболічну активність. Прискорює процеси клітинноїрегенерації, загоювання ран, стимулює клітинні та гуморальні фактори захисту,виявляє протизапальний ефект, нормалізує нуклеїновий обмін у слизовій оболонцішлунково-кишкового тракту. Характерною специфічною властивістю препарату єстимуляція еритро- та особливо лейкопоезу. Фармакокінетика.Максимальна концентрація у крові визначається через 30 хвилин – 4 години.Препарат визначається у крові протягом 6 годин, в органах – 24 годин.Виводиться препарат з сечею.

Показання для застосування. Агранулоцитарна ангіна, аліментарно-токсичнаалейкія, хронічне бензольне отруєння, лейкопенія як наслідок хіміотерапіїпухлин, рентгено- та радіотерапія, гостра та хронічна променева хвороба та іншістани, що супроводжуються лейкопенією; рани, які повільно загоюються, опіки,трофічні виразки, переломи кісток, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки,хронічний гастрит, запальні процеси кишечнику (терапевтичний ефект, пов’язанийз нормалізацією нуклеїнового обміну в слизовій оболонці).

Спосіб застосування та дози. Метилурацил-КМП застосовують внутрішньо підчас або після їди. Дітям віком від 3 до 8 років призначають по 0,25 г 3 рази на добу,старше 8 років – по 0,25–0,5 г 3 рази на добу. Дорослим призначають у дозі 0,5 г 4 рази на добу (принеобхідності дозу збільшують до 6 разів на добу).Курс лікування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту триває, якправило, 30–40 днів, в інших випадках може бути менш тривалим.

Побічна дія. Можливі алергічні шкірні реакції (уртикарний висип,свербіж), іноді – головний біль, запаморочення.

Протипоказання. Метилурацил-КМП протипоказаний при гострих тахронічних лейкемічних (як правило, мієлоїдних) формах лейкозу,лімфогранулематозі, злоякісних захворюваннях кісткового мозку, шлунково-кишковоготракту, підвищеній чутливості до компонентів препарату, діти до 3 років.Діяпрепарату на вагітних та годуючих груддю жінок, вплив на здатність керуватиавтомобілем та працювати з механізмами не вивчалися.

Передозування. При тривалому застосуванні препарату підвищуєтьсяризик виникнення побічних дій.

Особливості застосування. Метилурацил-КМП доцільно призначати при легкихформах лейкопенії, при середній тяжкості препарат застосовують тільки післявідновлення порушеної регенерації клітин крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Клінічно значимої взаємодії з лікарськимипрепаратами інших груп виявлено не було.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світламісці при температурі від от 15 °С до 25 °С.Термін придатності – 3 роки.Зберігати в недоступному для дітей місці
Переглядів: 1322 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я