А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Нео-вітакомплід-здоров'я (Neo-vitacomplid-zdorovye)

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули № 1 зелено-оранжевогокольору. Вміст капсул – порошок від світло-жовтого до жовто-оранжевого кольорузі специфічним запахом;

склад: 1 капсула містить кислоти аскорбінової (вітамін С) 75 мг, тіамінугідрохлориду (вітамін В1) 5 мг, рибофлавіну (вітамін В2) 5мг, піридоксину гідрохлориду ( вітамін В6) 1,5 мг, нікотинаміду 50мг, кальцію пантотенату 10 мг, ціанокобаламіну ( вітамін В12 ) 0,005мг, кислоти фолієвої 1 мг, цинку сульфату моногідрату (у перерахуванні на цинк)5 мг;допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, аеросил, кальціюстеарат.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Вітаміни з мікроелементами..Код АТС А11АА04.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Комбінованийпрепарат, який містить вітаміни та мікроелементи. Дія обумовлена ефектамикомпонентів, що входять до складу препарату.Аскорбінова кислота (Вітамін С) приймає участь в регулюванніокислювально-відновлювальних процесів, забезпечує синтез колагену; приймаєучасть в метаболізмі фолієвої кислоти та заліза, а також в синтезі стероїднихгормонів та катехоламінів.Тіаміну гідрохлорид (Вітамін В1) як кофермент приймає участьу вуглеводному обміні, функціонуванні нервової системи. Недостатність тіамінувпливає на периферичну нервову систему, шлунково-кишковий тракт тасерцево-судинну систему. Цей вітамін необхідний немовлятам та дітям дляоптимального росту.Рибофлавін (Вітамін В2) важливий каталізатор процесівклітинного дихання та зорового сприйняття; приймає участь у формуванні ДНК, сприяєпроцесам регенерації тканин (у т.ч. клітин шкіри). Потреба у рибофлавінізростає під час вагітності, лактації, а також у жінок, що приймають пероральніпротизаплідні засоби.Піридоксину гідрохлорид (Вітамін В6) як кофермент приймаєучасть у метаболізмі амінокислот та білків, а також в синтезі нейромедіаторів.Ціанокобаламін (Вітамін В12) разом з фолієвою кислотоюприймає участь в синтезі нуклеотидів, а також у формуванні еритроцитів інервових клітин; необхідний для росту організму. Ніацинамід (Нікотинамід, Вітамін РР) приймає участь у процесахтканинного дихання, жирового та вуглеводного обміну.Фолієва кислота приймає участь в синтезі амінокислот, нуклеїновихкислот, необхідна для нормального еритропоезу.Кальцію пантотенат регулює обмін кальцію та пантотенової кислоти ворганізмі.Пантотенова кислота відноситься до водорозчинних вітамінів, сприяєрозвитку, відіграє важливу роль при біологічному ацетилуванні, синтезі тарозщепленні жирів. Кальцій необхідний для формування кісткової тканини тазубів, сприяє нормальному згортанню крові.Цинк – мікроелемент для системного застосування, бере участь вметаболізмі нуклеїнових кислот, жирів та білків, жирних кислот, а також вметаболізмі гормонів (у т.ч. статевих); важливий для нормального розвиткукісткової тканини, є складовою частиною панкреатичного соку.Фармакокінетика.Дія препарату є сукупною дією його компонентів, тому проведення кінетичнихспостережень неможливе; всі разом компоненти не можуть бути досліджені задопомогою маркерів або біодосліджень.

Показання для застосування. Недостатність або підвищена потреба вкомплексі вітамінів групи В і С; при анорексії, цукровому діабеті, ожирінні,алкоголізмі, стоматиті, глоситі, хейлозі, паразитеміі, невралгії,астено-невротичному синдромі, дерматитах, при тяжких інфекційних захворюваннях,а також хворим, що приймають протимікробні засоби, які спричиняютьшлунково-кишкові розлади.

Спосіб застосування та дози. По 1 капсулі на добу (при необхідності 2капсули на добу). Курсу лікування 20-30 діб.

Побічна дія. Проявиіндивідуальної чутливості докомпонентів препарату (алергічні реакції), диспепсичні розлади.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату;тяжкі ураження печінки, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки.

Передозування. При застосуванні препарату у високих дозах або притривалому застосуванні може спостерігатися нудота, блювання, диспепсія,алергічні реакції, порушення функції печінки. Лікування: припинити прийомпрепарату, симптоматична терапія, форсований діурез.

Особливості застосування. Пацієнтам зі злоякісною анемією призначати препаратнеобхідно з обережністю, так як фолієва кислота, що входить до його складу,може чинити різноспрямовану дію (поліпшувати стан хворого або погіршуватиневрологічні симптоми). Застосування капсул Нео-Вітакомплід-Здоров'я у хворих з недостатньоюабо підвищеною потребою в комплексі вітамінів групи В і С може надалісупроводжуватися відповідною терапією первинного захворювання.Рибофлавін, що входить до складу препарату, надає сечі пацієнтівжовтого кольору.У період лікування препаратом Нео-Вітакомплід-Здоров'я у сечі можеспостерігатися хибна позитивна реакція на цукор при проведенні тесту Бенедиктау зв’язку з наявністю в комплексі аскорбінової кислоти.Дана лікарська форма не рекомендується дітям до 12 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. До складу препаратуНео-Вітакомплід-Здоров'я входять цинк та кальцій, тому при одночасномузастосуванні з антибіотиками групи тетрациклінів та антимікробних засобів(похідні фторхінолонів) знижується всмоктування останніх (інтервал між прийомомтетрациклінів і Нео-Вітакомплід-Здоров'я повинен складати не менше 2 годин).Вітамін С, який входить до складу препарату підсилює фармакологічну дію тапобічні ефекти антимікробних засобів із групи сульфаніламідів, підвищуєвсмоктування пеніциліну, заліза, зменшує дію гепарину та непрямихантикоагулянтів, збільшує ризик кристалурії при лікуванні саліцилатами.Всмоктування Вітаміну С зменшується при одночасному застосуванні з пероральнимиконтрацептивами. При одночасному застосуванні препаратуНео-Вітакомплід-Здоров'я та тіазидних діуретиків підвищується ризик розвиткугіперкальціємії. Вітамін В6 зменшує ефект леводопи, пероральних контрацептивів. ПАСК, циметидин,препарати кальцію, алкоголь зменшують всмоктування Вітаміна В12. Фолієвакислота знижує плазмові концентрації фенітоїна, з іншими протиепілептичнимизасобами можливе взаємне зниження клінічної ефективності.

Умови і термін зберігання. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці притемпературі не вище 25 0С. Зберігати у недоступному для дітей місці.Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 652 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я