А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Неколд (Nekold)

основні фізико-хімічні властивості:тверді капсулоподібної форми таблетки,вкриті оболонкою червоного з вкрапленнями кольору, з лінією розлому з обохбоків;

склад: 1 таблетка містить: парацетамолу – 500 мг, кофеїну – 30 мг, фенілефринугідрохлориду – 5 мг, хлорфеніраміну малеату – 4 мг, кислоти аскорбінової – 250мг;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, метилпарабен, пропілпарабен,кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк очищений, желатин, натріюкроскармелоза;оболонка: гідроксипропілметилцелюлоза, діетилтилат, пропіленгліколь4000, титану діоксид, барвник, тальк очищений.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою, для пероральногозастосування.

Фармакотерапевтична група. Анальгетики та антипіретики. АТС N02B E51.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.Препарат містить парацетамол для полегшеннябольового відчуття та зниження температури. Аналгезивна дія парацетамолувключає в себе вплив на центральну і периферичну нервову систему, але механізмдії повністю не встановлений. Жарознижувальна дія опосередкована впливом нарегулюючі центри гіпоталамусу. В терапевтичних дозах парацетамол виявляєнезначний вплив на серцево-судинну систему. Хлорфеніраміну малеат діє як ко-фермент у багатьох реакціях гідроксилюванняі амідування. Він забезпечує активність амізуючого ферменту через втягнення упроцесі утворення деяких пептидних гормонів, таких як окситоцин, гормонантидіуретичний і холіцистокінін, знижуючи вміст заліза, перетворюючи його назаліза у шлунку.Фенілефрину гідрохлорид зумовлює зменшення набряку та гіпереміїслизової оболонки верхніх дихальних шляхів та синуситів.Кофеїн впливає на центри вищої нервової діяльності. Кофеїнбезпосередньо стимулює серцеву діяльність і підвищує силу скорочення міокарда.Аскорбінова кислота підвищує стійкість до інфекції. Препарат “Неколд”поповнює нестачу вітаміну С в організмі.

Показання для застосування.Неколд застосовується як допоміжний засіб влікуванні звичайної застуди. Призначають для ефективного полегшення різнихсимптомів застуди, грипу: закладеність носа, головний біль, риніт, біль ум’язах.

Спосіб застосування та дози.При появі перших ознак грипу або гострої респіраторної інфекціїдорослим призначають по 1 таблетці препарату до 4 разів на добу, дітям віком 9– 12 років: по Ѕ таблетки до 4 разів на добу.Курс лікування не повинен перебільшувати 1 тижня.

Побічна дія. У більшості випадків препаратпереноситься добре. У деяких випадках можливі алергічні реакції (шкірний висип,ангіоневротичний набряк кропив’янка), прискорене серцебиття, порушення сну.Побічними ефектами, що звичайно пов’язані з кофеїном, є подразненняшлунково-кишкового тракту і стимуляція центральної нервової системи. Побічніефекти фенілефрину – артеріальна гіпертензія, тахікардія. Побічними ефектамихлорфеніраміну малеату е нудота, блювання або біль у кишечнику.

Протипоказання. Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до одного зкомпонентів препарату, дітям до 9 років; періоди вагітності та лактації, притяжкій формі артеріальної гіпертензії та хворобі серця, при захворюванняхнирок, тяжких захворюваннях сечового міхура, виразковій хворобі шлунка,цукровому діабеті.

Передозування. Не перевищувати рекомендовані дози. У разіпередозування промити шлунок і негайно звернутися до лікаря.

Особливості застосування.Слід утримуватись від керування автомобілем та механічними засобами підчас застосування цього препарату. Якщо на фоні застосування препарату високатемпература зберігається протягом 3 днів і більше або виникає знову, а біль неприпиняється більше 5 днів, необхідно негайно звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Ефект дії парацетамолу посилюється при йогокомбінації з кодеїном, аскорбіновою кислотою, скополаміном, хлорфенаміном,пропіфеназоном та кофеїном. При одночасному застосуванні барбітуратів,трициклічних антидеприсантів, а також алкоголю можливе збільшення періодунапіввиведення парацетамолу. Не рекомендується застосовувати Неколд одночасно зіншими препаратами, які містять парацетамол.

Умови та термін зберігання.Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці, притемпературі, що не перевищує 25 С. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 703 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я