А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Нейробіон (Neurobion)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки майже білого кольору, круглі,двоопуклі, блискучі, вкриті оболонкою;

склад: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить тіамінудисульфіду (вітаміну В1)-100 мг, піридоксину гідрохлориду (вітамінуВ6) -200 мг, ціанокобаламіну (вітаміну В12)-240 мкг;допоміжні речовини: магнію стеарат, метилцелюлоза, крохмалькукурудзяний, желатин, лактози моногідрат, тальк;оболонка: віск, акація, метилцелюлоза, гліцерин 85%,повідон 25, желатин, кальцію карбонат, кремнію діоксид колоїдний, каолін,титану діоксид, тальк, сахароза.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Препарати вітаміну В1, у томучислі в комбінації з вітамінами В6 і В12. Код АТС А11DB.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Препарат містить комбінаціюнейротропних активних речовин комплексу вітамінів В. Вітаміни, що містяться:тіамін (В1) , піридоксин (В6) і ціанокобаламін(В12) мають особливе значення в якості коензимів в проміжномуметаболізмі в центральній і периферичній нервовій системах.Як всі інші вітаміни, вони є незамінними поживнимиречовинами, які не можуть синтезуватися безпосередньо в організмі.Терапевтичне введення в організм вітамінів В1,В6 і В12 поповнює недостатнє надходження вітамінів зїжею, що забезпечує наявність в організмі необхідної кількості коензимів.Комбіноване застосування вітамінів В збільшує їх терапевтичну ефективність,оскільки вважається, що ефективність комбінацій перевищує окремі чинники.Терапевтичне застосування цих вітамінів при різнихзахворюваннях нервової системи спрямовано на те, щоб, з одного боку,компенсувати одночасно існуючу недостатність (можливо, через збільшення потребиорганізму, обумовленої безпосередньо захворюванням) і, з іншого боку, абистимулювати природні механізми відновлення. Одночасно аналгезивна дія комплексувітамінів В сприятливо впливає на терапевтичний результат.Фармакокінетика.Тіамін. Після прийому внутрішньо піддається дозованому транспорту, механізмякого має подвійну природу: активне всмоктування до концентрації 2 мкмоль іпасивна дифузія при концентраціях більше 2 мкмоль. Період напіввиведеннястановить приблизно 4 години. В організмі людини може зберігатися до 30 мгтіаміну. З урахуванням швидкого метаболізму резервні запаси дуже обмежені, вонивитрачаються через 4 – 10 днів.Піридоксин

. Піридоксинвсмоктуєтьсядуже швидко, в основному у верхньому відділі шлунково-кишкового тракту, івиводиться максимум через 2 – 5 години.В організмі людини може зберігатися приблизно 40 –150 мг, 1,7 – 3,6 мг виводиться з сечею за добу.Ціанокобаламін.Вітамін В12всмоктується з шлунково-кишкового тракту за допомогою двох механізмів:вивільнення під дією шлункового соку і швидкогопоєднання з внутрішнім чинником;незалежно від внутрішнього чинника за рахунокпасивного потрапляння в кров.При дозах більше 1,5 мкг останній механізм відіграєзначну роль.У пацієнтів з перніціозною анемією всмоктуєтьсяприблизно 1% після прийому доз 100 мкг і більше. Вітамін В12, восновному, виводиться з жовчю і значною мірою реабсорбується прикишково-печінковій циркуляції.

Показання для застосування.Для підтримуючої терапії невритів і невралгій, такихяк:невралгія трійчастого нерва;міжреберна невралгія;ішіас;поперековий синдром (люмбаго);плексит (шийного та плечового сплетень);корінцеві неврити внаслідок дегенеративнихзахворювань хребта;прозоплегія (ураження лицьового нерва).

Спосіб застосування та дози.Внутрішньо.Дорослі та підлітки старше 15 років: по однійтаблетці 3 рази на добу.Таблетки слід приймати цілими, запивати рідиноюпісля прийому їжі.Тривалість курсу прийому визначає лікаріндивідуально у кожному випадку.

Побічна дія. Реакції підвищеної чутливості, перебіг якихвідбувається переважно у вигляді шкірних проявів, дуже рідко виникають післяприйому В1, а також вітаміну В12.

Протипоказання. Гіперчутливість до компонентів препарату.

Передозування. Вітаміни В1, В6 і В12 маютьширокий терапевтичний діапазон.Вітамін В1. Мають місцетакі симптомипісля введення дози, що перевищує більше, як у 100 разів рекомендовану дозу:головний біль, спазми, слабкість, параліч, серцева аритмія і алергічні реакції.Вітамін В6. Невропатії з атаксією ірозлади чутливості, церебральні конвульсії із змінами на ЕКГ, а також в окремихвипадках гіпохромна анемія і себорейний дерматит були описані після введеннябільше 2 г на добу.Вітамін В12. Після парентеральноговведення високої дози спостерігалися алергічні реакції, екзематозні шкірніпорушення і доброякісна форма акне.

Особливості застосування.При введенні вітаміну В12 клінічнакартина, а також лабораторні аналізи при фунікулярному мієлозі або перніціознійанемії можуть втрачати свою специфічність.Період вагітності і годування груддю.На сьогодні немає даних про небажані ефекти відносновагітності після введення вітамінів В1, В6 і В12 урекомендованих дозах.Дослідження щодо можливої акумуляції цих вітамінів угрудному молоці вище за фізіологічні межі не проводилися.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з леводопоювітамін В6 може зменшувати протипаркінсонічну дію леводопи.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці,при температурі не вище за 25˚С!Термін придатності: 3 роки
Переглядів: 1550 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я