А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Ментовазол (Menthovasol)

основні фізико-хімічні властивості:безбарвна масляниста рідина із запахом ментолу;

склад:10г препарату містять ментолу 0,1 г,фенілсаліцилату 0,3 г;допоміжна речовина: олія вазелінова.

Форма випуску. Краплі назальні.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування захворювань порожнини носа. Код АТС R01A X30.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Краплі належать до засобів, що подразнюютьпериферичні нервові закінчення та справляють антисептичну дію. Ментол стимулюєхолодові рецептори слизової оболонки носової порожнини, фенілсаліцилат маєвиражені антибактеріальні властивості. Вазелінове масло справляє пом`якшувальнудію на слизову оболонку носової порожнини, захищає її від механічних і хімічнихподразників.Фармакокінетика. Дослідження фармакокінетики препарату непроводились.

Показання для застосування. Препаратзастосовують при ринітах,ринофарингітах, трахео-бронхітах, інфекційно-запальних захворюваннях слизової оболонки носа таносоглотки.

Спосіб застосування та дози. Дорослим препарат призначають по 3–5 крапельу кожну ніздрю, 3–4 рази на добу. Дітям старше 3-х років – по 1-2 краплі укожну ніздрю, 2-3 рази на добу. Препарат застосовують 5-7 днів, за необхідності курс лікуванняможна продовжити.

Побічна дія. В окремих випадках при підвищеній індивідуальнійчутливості до компонентів препарату можливі прояви місцевої алергічної реакції.

Протипоказання. Круп, спазмофілія, підвищена індивідуальначутливість до компонентів препарату, алергічний риніт. Препарат не призначають дітям до 3 років.

Передозування. Не встановлено.

Особливості застосування. Немає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що невідома.Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеномувід світла місці, при температурі від 8 °C до 15 °C. Термін придатності - 4 роки
Переглядів: 1717 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я