А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Бом-бенге мазь (Boum-benge unguentum)

основні фізико-хімічні властивості: мазь білого або жовтого кольору з запахомментолу і метилсаліцилату;

склад: 100 г мазі містять ментолу або ментолу рацемічного - 3,9 г або оліїм’яти перцевої - 7,8 г, метилсаліцилату - 20,2 г;допоміжні речовини: вазелін медичний, парафін медичний.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевого застосування при болях в суглобахі м’язах. Код АТС М02А С.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Комбінований препарат для зовнішнього застосування.Метилсаліцилат має протизапальний, знеболювальний, подразнювальний та відтяжнийефекти, в основі яких лежить вплив на підвищену проникність капілярів, процесимікроциркуляції, гальмування активності медіаторів запалення, у тому числібрадикініну, що має альгогенну дію. Подразнення ментолом чутливих нервовихзакінчень призводить до легкого місцевого знеболювального ефекту.

Показання для застосування. Препарат застосовують як знеболювальний іпротизапальний засіб при ревматизмі, ішіасі, артриті, невралгіях, ексудативномуплевриті.

Спосіб застосування та дози. Препарат застосовують зовнішньо. Втирають2-3 рази на добу в болючі ділянки тіла, у тому числі грудної клітки (приплевриті). Після втиранння мазі рекомендується накладати суху зігріваючупов’язку. Тривалість застосування зумовлена характером і вираженістюзахворювання, характером супутньої терапії, досягнутим ефектом.

Побічна дія. При підвищеній чутливості можуть виникнути місцевіалергічні реакції, які потребують відміни препарату.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентівпрепарату.Не застосовують у дітей віком до 3 років із-за вмісту в препаратіментолу.

Особливості застосування. Препарат наносять на неушкоджені ділянки шкіри.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Взаємодіяпоки що не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей,захищеному від світла та прохолодному місці (8-15°С). Термін придатності – 3роки
Переглядів: 792 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я