А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Меморія (Memoria)

основні фізико-хімічні властивості: прозора, від жовтуватого дочервонувато-жовтуватого кольору рідина із специфічним запахом і легкимтерпкуватим присмаком звіробою;

склад: 100 мл містять Hypericum D1 15 мл, Ginkgo D6 10 мл,Conium D6 10 мл, Ginseng D6 10 мл, Arnica D12 10 мл;допоміжні речовини: етиловий спирт 43%.

Форма випуску. Краплі для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат. Код АТС: N06DX.

Фармакологічні властивості.Чинить ноотропний, вазорегулюючий та антигіпоксичнийефект: знижує проникність, підвищує еластичність, зменшує вираженість реакційсудинної стінки на біогенні вазопресорні речовини та нормалізує тонусцеребральних судин; нормалізує кровообіг і покращує живлення тканин мозку киснем,нормалізує обмінні процеси, енергетичний потенціал і підвищує стійкість клітинголовного мозку до гіпоксії. Покращує реологічні властивості крові, відновлюєкровообіг у судинах очного дна.Усуває симптоми, що розвиваються на фоні порушеньцеребрального кровообігу та травматичних ушкоджень головного мозку: головнийбіль, запаморочення, шум у вухах, порушення пам’яті, зниження концентраціїуваги, стомлюваність, дратівливість, тривожність, дисфорія, емоційналабільність, депресивні розлади невротичного характеру.Відновлює та стимулює асоціативні процеси,інтегративну діяльність мозку, покращує когнітивні функції: збільшує об’ємоперативної та довгочасної пам’яті, поліпшує здатність концентрувати увагу,здатність до навчання, підвищує швидкість психомоторних реакцій, активізуєпроцес мислення. Покращує перенесення інтелектуальних навантажень.Уповільнюєінволютивні зміни в тканинах мозку.

Показання для застосування.Порушення пам’яті та концентрації уваги різногогенезу. В комплексній терапії хронічних розладів мозкового кровообігу,деменцій, наслідків гострого порушення мозкового кровообігу, травматичнихушкоджень головного мозку.

Спосіб застосування та дози:дорослі та підлітки: 10 крапель препарату в чистомувигляді або розведеного в 1 столовій ложці води;діти 5 - 12 років: 5-7 крапель препарату розведеногов 1 столовій ложці води.Приймати 3 рази на добу, за 30 хвилин до або черезгодину після їжі.На початку лікування, а також у випадках, яківимагають швидкого послаблення симптомів, можливий прийом препарату кожніпівгодини-годину дорослим і підліткам: 8 - 10 крапель у чистому вигляді аборозведеним в невеликій кількості води, дітям 5 - 12 років: 3 - 5 крапельрозведеного у невеликій кількості води, до поліпшення стану, але не більше 8разів, після чого приймати 3 рази на добу.Для підсилення ефективності рекомендується потриматипрепарат деякий час у роті перед проковтуванням.

Побічна дія. У поодиноких випадках після застосування препарату, якиймістить звіробій, може розвинутися фотосенсибілізація; в цьому випадку, нарозсуд лікаря, можливо, знадобиться зниження дози чи відміна препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість до одного з компонентівпрепарату.Доцільність призначення препарату в періодвагітності та лактації визначає лікар.

Передозування. Випадки передозування не визначені.

Особливості застосування. Інформація щодо будь-якого ризику для плодута дитини від прийому препарату під час вагітності та лактації до цього часу невідома.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодіяна даний час не визначена.Можливоодночасне застосування з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25° С, узахищеному від сонячного світла та сильного електромагнітного випромінюваннямісці, недоступному для дітей.Оскільки Меморія® містить рослинні та інші натуральнікомпоненти, можливі незначні зміни запаху або незначне помутніння розчину. Ценіяким чином не впливає на ефективність препарату.Термін придатності - 5 років
Переглядів: 1419 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я