А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Меморі плюс (Memory plus)

основні фізико-хімічні властивості: жовто-зелені желатинові капсули з маркуванням“MEMORY PLUS” на обох частинах капсули;

склад: 1 капсула містить екстракту рослини Бакопа Моннієра 125 мг;допоміжні речовини:лактоза.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на нервову систему. АТС N07X.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат “Меморі Плюс” застосовують для стимуляціїпроцесів мислення завдяки сапонінам – бакозидам А та Б, що містяться векстракті і впливають на мозкову діяльність, пам’ять та сприяють концентрації уваги.Препарат містить екстракт рослини Бакопа Моннієра, яка використовується утрадиційній аюрведичній практиці в Індії з давніх часів. В Індії, девирощується ця рослина, вона має назву Брахмі і відома своїми властивостямитонізувати мозкову діяльність та сприяти концентрації уваги. Фармакокінетика.Дія препарату єсукупною дією йогокомпонентів. Проведення кінетичних спостережень неможливе, оскільки усі разомкомпоненти не можуть бути відстеженні за допомогою маркерів або біодосліджень.З цієї ж причини неможливо виявити і метаболіти препарату.

Показання для застосування. Послаблення пам’яті при емоційно-стресовихситуаціях, безсонні, розумовому перенавантаженні, запамороченні, синдроміхронічної втоми; порушення пам’яті при цереброваскулярній патології(постінсультна реабілітація, черепно-мозкова травма, струс мозку, ускладненняпісля нейрохірургічних операцій, церебральний атеросклероз, мігрень); синдромидеменції різного генезу (хвороба Альцгеймера, сенільна деменція, судиннадеменція); затримка розумового розвитку у дітей, розлади, пов’язані з дефіцитомуваги у дітей; дитячий церебральний параліч.

Спосіб застосування та дози. Рекомендована доза для дорослих -1капсула двічі на день після їжі. Дітям 3-12 років – 1 капсула щоденно вранціпісля сніданку. Тривалість рекомендованого курсу – 3 місяці.

Побічна дія. При підвищеній індивідуальній чутливості допрепарату можливі нудота та шкірні реакції. При застосуванні у рекомендованихдозах – препарат безпечний для застосування в осіб усіх вікових категорій.

Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату. Заборонено даватипрепарат дітям віком до 3 років у зв”язку з неможливістю застосування у нихкапсул. Не слід застосовувати препарат під час вагітності або годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Сумісне застосування з антикоагулянтами,антигіпертензивними або іншими препаратами можливе тільки після консультації злікарем.

Передозування. У разі передозування препарату слід застосовуватистандартні заходи (промивання шлунка) для його виведення. Рекомендуєтьсясимптоматична та підтримуюча терапія.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному від світла танедоступному для дітей місці, при температурі не вище 250 С. Термін зберігання - 2 роки
Переглядів: 924 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я