А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Бом-бенге (Bom-benge)

основні фізико-хімічнівластивості: мазь білого або жовтого кольору із запахомментолу і метилсаліцилату;

склад: 100 г мазі міститьментолу – 3,9 г , метилсаліцилату – 20,2 г. допоміжні речовини: вазелін, парафін.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевогозастосування при суглобовому та м’язовому болю. Код АТС М02АС.

Фармакологічні властивості. Мазь маєзнеболювальну, протизапальну та відволікаючу дію. Метилсаліцилат маєпротизапальний, місцевознеболювальний, подразнювальний та відволікаючий ефекти,в основі яких лежить вплив на підвищену проникність капілярів, процесимікроциркуляції, гальмування активності медіаторів запалення, у тому числібрадикініну, який має альгогенну дію. Подразнення ментолом чутливих нервовихзакінчень призводить до легкого місцевого знеболювального ефекту.

Показання до застосування. Суглобовий ім’язовий ревматизм, артрити, ішіас, невралгії, ексудативний плеврит.

Спосіб застосування та дози. Мазь Бом-Бенгезастосовують у вигляді розтирань уражених ділянок тіла, у тому числі (приплевриті) грудної клітки 2–3 рази на добу. Ділянку тіла, на яку була нанесенамазь, бажано покрити натуральною тканиною. Тривалість застосування обумовлена характером івираженістю захворювання, характером супутньої терапії, досягнутим ефектом.

Передозування. Не виявлено.

Побічна дія. При підвищенійчутливості можуть виникнути місцеві реакції ( шкірний висип, свербіж, відчуттяпечіння, набряк), які потребують припинення застосування препарату.

Протипоказання. Підвищенаіндивідуальна чутливість до складових речовин препарату, ураження шкіри у місцінанесення мазі. Не застосовується для лікування дітей віком до 8 років.

Застереження при застосуванні.Вагітнимта у період годування груддю перед початком лікування необхідно зважитиперевагу користі над можливим ризиком для плоду при застосуванні.

Особливості застосування. Не допускається попаданнямазі на слизові оболонки.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Взаємодії ментолу і метилсаліцилату при нашкірному застосуванні з іншимилікарськими препаратами не виявлено.

Умови та термін зберігання. При температурі від8 ˚ С до 15 є C, у недоступному для дітей місці
Переглядів: 785 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я