А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Нгарон (Ingaron)

міжнародна назва: interferon gamma;

основні фізико-хімічні властивості: розсипчаста або пориста маса білогокольору, гігроскопічна.

склад: 1 флакон містить інтерферону-гамма 100 000 MО;допоміжні речовини:маніт.

Форма випуску. Ліофілізат для приготування розчину дляінтраназального застосування.

Фармакотерапевтична група. Імуностимулятори. Код АТС L03A В0З.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Інгарон – рекомбінантний інтерферон-гамма людини складаєтьсяз 144 амінокислотних залишків (а. з.), позбавлений перших трьох а. з.Cys-Tyr-Cys, заміщених на Met. Молекулярна маса 16,9 кДа. Отриманий шляхоммікробіологічного синтезу у рекомбінантному штамі Escherichia coli і очищенийколоночною хроматографією, питома противірусна активність на клітинах(фібробласти людини), інфікованих вірусом везикулярного стоматиту,становить 2Ч107 ОД на мг білка.Інтерферон-гамма (імунний інтерферон) є найважливішим протизапальним цитокіном,продуцентами якого в організмі людини є природні кілерні клітини, CD4Th1 клітини і CD 8 цитотоксичні супресорні клітини. Макрофаги, нейтрофіли,природні кілерні клітини, цитотоксичні Т-лімфоцити мають рецептори доінтерферону-гамма. Активує ефекторні функції цих клітин, зокрема їхбактерицидність, цитотоксичність, продукцію ними цитокінів, супероксидних інітрооксидних радикалів (тим самим спричиняючи загибель внутрішньоклітиннихпаразитів). Інтерферон-гамма блокує реплікацію вірусних ДНК і РНК, синтезвірусних білків і зрілих вірусних часток. При цьому спричиняє цитотоксичну діюна вірус-інфіковані клітини. Інгібує В-клітинну відповідь наінтерлейкін-4, пригнічує продукцію імуноглобулінів і експресію СВ23-антигену. Єіндуктором апоптозу диференційованих В-клітин, що дають початок аутореактивнимклонам. Скасовує супресивний ефект інтерлейкіну-4 на інтерлейкін-2-залежнупроліферацію і генерацію лімфокінактивованих кілерів. Активує продукцію білківгострої фази запалення, підсилює експресію генів С2 - С4компонентів системи комплементу.На відміну від інших інтерферонів підвищуєекспресію антигенів ГКГС як I так і П класів на різних клітинах, причомуприскорює експресію цих молекул навіть на тих клітинах, що не експресують їхконститутивно. Тим самим підвищується ефективність і здатність розпізнаванняантигенів Т-лімфоцитами. Інтерферон-гамма блокує синтез b-TGF,відповідального за розвиток фіброзу легень і печінки.Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання для застосування. Профілактика і лікування (ускладі комплексної терапії) грипу та інших гострих респіраторних захворювань.Профілактика і лікування (у складі комплексної терапії) грипу"пташиного" походження.

Спосіб застосування та дози. Інтраназально. Вміст флакона розчиняють у 5мл води для ін’єкцій.Дорослим і дітям старше 7 років при першихознаках захворювання на грип, гострі респіраторні захворювання – по 2 краплі вкожну ніздрю (після їх очищення від слизу) 5 разів на добу протягом 5 - 7 днів.Для профілактики гострих інфекційнихзахворювань і грипу при контакті з хворим та/або при переохолодженні – по 2 - 3краплі у кожну ніздрю через день за 30 хв до сніданку протягом 10 днів. При одноразовому контакті достатньо одногозакапування.Після закапування рекомендується зробити легкиймасаж пальцями крил носа протягом кількох хвилин для рівномірного розподілупрепарату в носовій порожнині.

Побічна дія. Не встановлена.

Протипоказання. Індивідуальна гіперчутливість до інтерферону-гаммаабо будь-якого іншого компонента препарату; аутоімунні захворювання; розсіянийсклероз; цукровий діабет; вагітність і лактація; дитячий вік до 7 років.

Передозування. Випадки передозування не відмічались.

Особливості застосування. Введення препарату шляхом ін’єкційкатегорично заборонено!Немає даних щодо впливу препарату накерування автотранспортними засобами або роботу зі складними механізмами, щопотребують підвищеної уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне застосування інтраназальних судинозвужувальнихпрепаратів не рекомендується (сприяє додатковому висушуванню слизової оболонкиноса).

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С.Термін придатності – 2 роки.Препарат не підлягає переконтролю таподовженню терміну придатності після його закінчення.Розчин препарату зберігати не більше 10 дніву холодильнику (не заморожувати)
Переглядів: 1342 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я