А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Мекс (Imex)

міжнародна назва: тетрациклін;

основні фізико-хімічні властивості: мазь коричневатого або тілесного кольору,зі специфічним запахом;

склад

:1 г мазі містить30 мг тетрацикліну гідрохлориду;допоміжні речовини: вазелін білий,тригліцериди середньоланцюгові, барвники Е171 та Е172.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Антибіотики для місцевого застосування. Код АТС DO6AA04.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Загальний бактеріостатичний ефект при триваломувикористані препарату Імекс приводить до скорочення колоній пропіонібактерій.Незалежно від їх кількості зменшується синтез білка в бактеріях, завдяки чому:- зменшується утворення екзоферментівпропіонібактерій, тобто ліпази, яка є причиною формування вільних жирних кислотта гуалоронідази, яка збільшує проникнення фолікулярного епітелію акне, іпротеази та впливає на структуру та функції кератино-формуючих клітин;- зменшує утворення хемотаксиса активної субстанціїпропіонібактерій у разі проникність гранулоцитів та лімфоцитів у фолікули.Фармакокінетика. Тетрациклінугідрохлорид практично не абсорбується через шкіру.

Показання для застосування. Лікування всіх форм акне, та особливоформ із запаленнями, стафілодермія, трофічні виразки, інфіковані екземи.

Спосіб застосування та дози. Рекомендується наносити мазь 1-3 рази на день науражені ділянки шкіри та злегка втирати. Термін лікування залежить від тяжкостіта перебігу захворювання.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції: свербіж, подразнення тапочервоніння шкіри.

Протипоказання. Підвищена чутливість до тетрацикліну гідрохлоридуабо будь-якого іншого компонента препарату.

Передозування. При місцевому застосуванні згідно з Інструкцієюпередозування малоймовірне.

Особливості застосування.При потраплянні препарату Імекс на слизову оболонку ока, промити окотеплою водою.Як і будь-які інші ліки, препарат Імекс не слід застосовувати післязакінчення терміну придатності. Хоча немає повідомлень про шкідливість застосування препарату Імекс підчас вагітності та лактації, препарат слід застосовувати з обережністю. Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами невстановлений.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 0С, у недоступному длядітей місці.Термін придатності – 2 роки
Переглядів: 1664 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я