А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Мезим форте 10000 (Mezym forte 10000)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки рожевого кольору, вкриті оболонкою,зі скошеними краями, які мають майже плоскопаралельні поверхні;

склад: 1 таблетка містить свинячий панкреатин з мінімальноюактивністюліпази 10000 ОД.Є.Ф., амілази 7500 ОД.Є.Ф., протеази 375Од.Є.Ф.;допоміжні речовини:лактозимоногідрат,целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид високодисперсний,магнію стеарат, гіпромелоза, сополімер етилакрилату та метакрилової кислоти,триетилцитрат, титану діоксид, тальк, емульсія симетикону, макрогол 6000,натрієва сіль карбоксиметилцелюлози, полісорбат 80, натрію гідроксид, лаказорубіновий.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою, стійкі до дії шлунковогосоку.

Фармакологічна група. Поліферментні препарати. Код АТС А09А А02.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Панкреатин - фермент підшлунковоїзалози, який бере участь у перетравлюванні білків, жирів та вуглеводів утравному тракті. Вирішальним фактором є ферментна активність ліпази, а такожвміст трипсину, в той час, як амілолітична активність має значення тільки притерапії муковісцидозу, оскільки, навіть при значному зниженні секреторноїактивності підшлункової залози, амілаза має достатню активність. Оболонка, якапокриває таблетки, не розчиняється під дією шлункового соку та захищає ферментивід їх інактивації шлунковим соком. Тільки під дією нейтрального або злегкалужного середовища тонкого кишечнику відбувається розчинення оболонки івивільнення ферментів. Ефективність панкреатину визначається об’ємом ташвидкістю, з якою ферменти вивільнюються з галенових форм.Фармакокінетика. У зв’язку з тим, що панкреатин невсмоктується організмом, навести дані по його фармакокінетиці та біодоступностінеможливо.

Показання для застосування. Мезим® форте 10000 застосовуєтьсяпри захворюваннях, які супроводжуються порушеннями процесу перетравлювання їжіу зв’язку з недостатнім виділенням травних ферментів підшлунковою залозою,таких як хронічний панкреатит, муковісцидоз. Препарат застосовують також пристанах після одночасної резекції шлунка та тонкого кишечнику, прифункціональному прискоренні проходження їжі через кишечник, при розладахкишечнику, при порушенні в системі “печінка-жовчний міхур”, при одночасномувживанні важкоперетравлюваної рослинної їжі, жирної їжі та незвичної їжі. Окрімцього, Мезим® форте 10000 застосовується при здутті кишечнику, длядегазації кишечнику при підготовці до рентгенологічних або ультразвуковихдіагностичних досліджень.

Спосіб застосування та дози. Дозування препарату індивідуальне длякожного хворого та визначається лікарем відповідно до ступеня тяжкості розладутравлення, яке має місце. Якщо Ви приймаєте препарат самостійно, то зазвичайдорослі приймають по 1 - 2 таблетки під час їжі. Залежно від виду їжі татяжкості розладу травлення, доза може бути значно вищою. Не рекомендуютьперевищувати дозу, яка дорівнює 15000 – 20000 ОД ліпази на кг маси тіла.Питання про дозування для дітей вирішує лікар. Таблетки приймають не розжовуючита запивають достатньою кількістю рідини. Питання про тривалість лікуваннявирішує лікар.

Побічна дія. Можуть з’явитися гіперергічні реакції негайноготипу, а також гіперергічні реакції у травному тракті після прийому панкреатину.В окремих випадках після прийому високих доз панкреатину були описані випадкиутворення стиктур в ілеоцекальній ділянці та у висхідній кишці товстогокишечнику у хворих, які страждають на муковісцидоз.

Протипоказання. Даний лікарський засіб не дозволяєтьсязастосовувати при гострому запаленні або при загостреннях приступів хронічногопанкреатиту, а також при підвищеній чутливості до компонентів препарату “Мезим®форте 10 000”.

Передозування. Симптоми передозування невідомі та малоімовірні.

Особливості застосування. Немає ніяких застережень для застосуванняМезим® форте 10000 при вагітності та годуванні груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Невідомо.

Умови та термін зберігання. Термін придатності 3 роки.Зберігатипри температурі не вище 25°С та у недоступному для дітей місці
Переглядів: 1642 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я