А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Нафталанова мазь (Unguentum naftalani)

основні фізико-хімічні властивості: однорідна маса жовто-білого кольору зіслабким запахом лаванди;

склад: 1 г мазі містить нафталанової олії 70 мг;допоміжні речовини: мазева основа.

Лікарська форма. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Дерматологічні засоби. Код АТС D04АХ.

Фармакологічні властивості. ФармакодинамікаНафталанова олія чинить аналгезуючу дію, знижує тонус гладких м’язів,розширює кровоносні судини, поліпшує реологічні властивості крові, нормалізуєкоагуляційні властивості крові, чинить регенеруючу протизапальну дію на шкірніпрояви захворювання, сприяє регресії псоріатичних елементів, зменшенню площіураженої поверхні і зниженню інтенсивності клінічних ознак, відновлюєлокомоторну функцію опорно-рухового апарату, поліпшує мікроциркуляторні процесиу суглобних тканинах, що зумовлено знеболювальною, протизапальною іспазмолітичною дією. Фармакокінетика.Не вивчалася.

Показання до застосування.

1. Шкірнізахворювання Псоріаз (устабільній стадії);Екзема;Нейродерміт;Склеродермія;Іхтіози;Себорея;Дерматити різноїетіології.

2. Захворюваннясуглобів і хребта. Ревматоїднийартрит;Ревматичнийполіартрит;Бруцельознийполіартрит;Подагричнийполіартрит;Псоріатичнийполіартрит;Остеохондроз всіхвідділів хребта з корінцевими проявами;Спондильоз;Деформуючийостеоартроз вторинний (посттравматичний);Посттравматичніконтрактури.

3.Позасуглобні захворювання м”яких тканин і опорно-рухового апаратуБурсити,тендовагініти;Періартрити;Міозити, міалгії,міофасцити.

4.Захворювання периферичної нервової ситеми Радикуліти;Ішіас;Невралгії;Неврити.

5.Захворювання периферичних судинАтеросклерозсудин нижніх кінцівок;Облітеруючийендартериїт;Тромбофлебіти;Варикознерозширення вен;Трофічна виразка.

6. Опіки I,II, III ступеня.

7.Обмороження.

8. Геморой (зовнішнійі внутрішній).

9. Рани, яків”яло загоюються.Рани, щогнояться.Післяопераційнішви.

10. Спортивнітравми.

11. Пролежні,наслідки травм.

Спосіб застосування та дози.Препарат застосовують у вигляді змазувань, у поєднанні з солюксом та УФопроміненням, з ультразвуковою та ДМХ терапією. Наноситься місцево 2 рази на добу протягом 12-15 днів.При внутрішньому геморої використовують насадку, яка додається. Дляглибшого введення у пряму кишку слід надіти аплікатор на тюбик з маззю.Впевнитися у тому, що він введений досить глибоко у пряму кишку і потім,обережно натискаючи на тюбик з нижнього кінця, поступово вийняти аплікатор. При зовнішньому геморої незначна кількість мазі наноситься пальцем наділянку локалізації свербежу або болю вранці і ввечері, а також після кожногоакту дефекації, ретельно промивши і витерши насухо болючу ділянку.При опіках уражену ділянку за допомогою стерильної вати стерилізуютьспиртом, потім проколюють пухирі і очищають мертві і некротизовані ділянкишкіри. Уражену ділянку змазують Нафталановою маззю і обігрівають лампою“Солюкс” протягом 20 хвилин, залишаючи при цьому уражену ділянку відкритою.Процедура повторюється 2-3 рази на добу до появи епітеліальної оболонки. Курстриває 14-28 днів.

Побічна дія. При лікуванні внутрішнього геморою можливе відчуттядискомфорту у ділянці прямої кишки.

Протипоказання. Серцево-судинна недостатність ІІ-ІІІ ступеня,хронічна печінкова і ниркова недостатність, злоякісні пухлини, наявність гострихзапальних процесів, захворювання крові різної етіології, підвищена чутливістьдо компонентів препарату.

Передозування. Невідомо.

Особливості застосування. Не допускатипотрапляння мазі в очі і на слизові оболонки.При випадковомупотраплянні в очі і на слизові оболонки – промити великою кількістю проточноїводи. У поєднанні із солюксом та УФ опроміненням дає кращі результати. Застосування Нафталанової мазі в період вагітності і лактації, а такождля лікування дітей лікар вирішує індивідуально.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Взаємодія злікарськими засобами невідома.

Умови та термін зберігання Зберігати в сухому, темному, недоступному для дітеймісці, при температурі не вище +25 оС. Термін придатності – 3 роки
Переглядів: 1757 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я