А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Натрію хлорид (Natrii chloridum)

міжнародна та хімічна назви: натрію хлорид;

основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна, стерильна, апірогеннарідина, солонкувата на смак;

склад: 1 мл розчину містить натрію хлориду 9 мг;допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.Іонний склад, ммоль/л: Na + - 154; Сl-- 154. Теоретична осмолярність –308 мосмоль/л, рH 4,5–7,0.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій, ізотонічний.

Фармакотерапевтична група. Розчин електролітів. Код АТС ВО5Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинамика. Розчин натрію хлориду 0,9% нормалізує водно-сольовий баланс і відновлює дефіцит рідини в організмілюдини, який розвивається при дегідратації або у зв’язку з акумуляцієюпозаклітинної рідини у вогнищах великих опіків та травм, операціях на органахчеревної порожнини, перетоніті.Розчин натрію хлориду 0,9 % поліпшує реологічнівластивості крові і перфузію тканин, підвищує ефективність гемотрансфузійнихзаходів при масивних крововтратах і тяжких формах шоку.Чинить також дезінтоксикаційний ефект внаслідоккороткочасного підвищення об’єму рідини, зниження концентрації токсичнихпродуктів у крові, активації діурезу.Фармакокінетика. Швидко виводиться із судинноїсистеми.

Показання для застосування. Розчиненнята розведення лікарських засобів для парентерального застосування. Промиванняран, слизових оболонок очей та носа.

Спосіб застосування та дози. Призначаютьвнутрішньовенно, підшкірно, внутрішньом’язово та зовнішньо. Перед застосуваннямампулу необхідно стиснути пальцями, при цьому розчин препарату не повиненвитікати. Потім розкривають ампулу, видаляючи її ковпачок за плоский тримач.

Побічна дія. Відсутня.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не зареєстровано.

Особливості застосування. Відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Препарат сумісний з більшістю лікарських засобів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому та недоступному для дітеймісці. Термін зберігання

2 роки
Переглядів: 839 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я