А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Насодрен (Nasodren)

основні фізико – хімічнівластивості: пориста маса білого кольору або білого кольору з кремово – коричневимвідтінком, гігроскопічна;

склад: 1 флакон містить порошку ліофілізованогосоку та водного екстракту зі свіжих бульб цикламену європейського (Cyclameneuropaeum) 0,05 г; розчинник у комплекті – вода для ін'єкцій.

Форма випуску. Порошок ліофілізований дляприготування розчину для інтраназального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуютьсяпри захворюваннях порожнини носа. Код АТС: R01AX.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Препарат діємісцево на слизову оболонку носа, викликаючи посилену рефлекторну секрецію услизових оболонках навколоносових пазух і власне порожнини носа. Посиленарефлекторна секреція у вигляді серомукозних виділень виявляється через декількахвилин і може тривати близько 2-х годин. Подібна стимульована секреція зумовлюєприродне дренування (вимивання) навколоносових пазух і, як наслідок, - високулікувальну ефективність препарату. Препарат не викликає будь-яких значущихзалишкових явищ подразнення слизової оболонки носа, не затримується у порожниніноса і не чинить загальної системної дії.Фармакокінетика.Дія препаратуНасодрен є сукупною дією компонентів цикламену; проведення кінетичнихдосліджень неможливе, оскільки всі разом компоненти не можуть бутивідслідковані за допомогою маркерів чи біодосліджень. З цієї ж причининеможливо виявити і метаболіти препарату.

Показання для застосування. Гостре або хронічнерецидивуюче запалення навколоносових пазух (синусити) – катаральні або гнійнігайморити, фронтити, етмоїдити, сфеноїдити або комбіновані синусити; гострігнійні синусити, що проходять з явищами генералізованої інфекції абоорбітальних ускладнень (в останньому випадку Насодрен застосовують у комбінаціїз антибіотиками).

Спосіб застосування тадози. 1.Відгвинтити ковпачок у флаконі зпрепаратом і вийняти пробку.2.Розкрити флакон з розчином і відломитиверхню частину.3.Повністю вилити розчинник у флакон зпрепаратом.4.Нагвинтити розпилювач-дозатор на флаконі збовтати до повного розчинення препарату.5.Зняти захисний ковпачок зрозпилювача-дозатора.6.Зробити 2-3 пробних розпилювання уповітря.7.При вертикальному положенні головиввести розпилювач-дозатор у кожний носовий хід і зробити розпилювання однимнатиском.При кожному натиску розпилювач-дозатор розпилює 0,13 мл (2-3 краплі)препарату, що становить разову дозу (0,0013 г). Готовий розчин містить 38 дозпрепарату.Приготовлений вище вказаним способом препарат вводять один раз на добушляхом одноразового розпилення у кожний носовий хід.Препарат рекомендується використовувати через добу, за необхідностітакож допускається його щоденне застосування.Тривалість одного курсу лікування становить 12-16 днів при введенніпрепарату через день і 6-8 днів при щоденному застосуванні.Для досягнення лікувального ефекту достатньо 6-8 введень препарату,проте зменшення головного болю або повне його припинення може спостерігатисявже після 3-5 введень препарату.Побічнадія. Короткочасне відчуття слабкого чипомірного печіння у носоглотці, рефлекторні явища у вигляді слинотечі, рідше –короткочасної сльозотечі та почервоніння обличчя; в одиничних випадках можевиникнути нетривалий головний біль у лобовій ділянці чи з'явитись виділення з носаблідо-рожевого кольору внаслідок капілярного діапедезу. В жодному із вказанихвипадків немає потреби у припиненні лікування.Мимовільне попадання препарату вочі може викликати сильне подразнення, а також явища гострого кон'юнктивіту.

Протипоказання. Кістозно-поліпозніпараназальні синусити; алергічні риносинусопатії; гострі алергічні явища наслизовій оболонці носа та на обличчі; II-III стадії гіпертонічної хвороби;вагітність і період лактації, оскільки безпека застосування в ці періоди невивчена.

Передозування. Про випадки передозуванняпрепарату Насодрен не повідомлялось. Проте, перевищення рекомендованої дозиможе викликати відчуття сильної печії та болю у носоглотці; збільшення дозипрепарату не призводить до підвищення лікувального ефекту.

Особливості застосування. ПІД ЧАС застосування УНИКАТИ ПОПАДАННЯ ПРЕПАРАТУ В ОЧІ!Клінічні дані про ефективність табезпеку застосування препарату у дітей недостатні.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Недопустиме одночасне введення у порожнину носа Насодрен тамісцевоанестезуючих препаратів (у т.ч. антигістамінні засоби) або попереднєвведення таких препаратів; за необхідності допустиме закапування засобів, якізменшують місцево набряк слизової оболонки носа, таких як розчини, що містятьадреналін та ефедрин; у випадках, ускладнених гнійною інфекцією, занеобхідності застосовується антибіотикотерапія.

Умови та термін зберігання.Узахищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі 15-25°С.Термін придатності – 3 роки. Свіжоприготовлений розчин зберігають притемпературі 8-10°С, у захищеному від світла місці не більше 15 днів
Переглядів: 1510 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я