А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Насобек (Nasobec)

міжнародна та хімічна назви: beclometasone;

основні фізико-хімічні властивості: непрозора рідина білого кольору, без сторонніхвключень;

склад: одна доза містить беклометазону дипропіонату 50 мкг (що еквівалентно39,2 мкг беклометазону); допоміжні речовини: бензалконію хлорид (50% розчин), спиртфенілетиловий, полісорбат 80, глюкоза, целюлоза мікрокристалічна, кислота соляна,вода очищена.

Форма випуску. Спрей назальний дозований.

Фармакотерапевтична група. Протинабрякові та інші препарати для місцевогозастосування при захворюваннях порожнини носа. Кортикостероїди.Код АТС R01AD 01.

Фармакологічні властивості. Беклометазону дипропіонат – це синтетичнийглюкокортикоїд із протизапальним та імуносупресивним ефектом. Фармакокінетика.Звичайно, доступні хімічні методи не маютьдостатню чутливість при визначенні терапевтичних плазматичних концентрацій, особливопісля застосування препарату інтраназально у вигляді спрею.

Показання для застосування. Профілактика та лікування цілорічного тасезонного алергічного ринітів, вазомоторного риніту.

Спосіб застосування та дози. Тільки для інтраназального застосування.Дорослим та дітям з 6 років по 2 дози (100 мкг) у кожну ніздрю 2 разина добу або по 1 дозі (50 мкг) 3–4 рази на добу. Максимальна добова дозастановить400 мкг (8 доз). Дози для літніх пацієнтів не відрізняються від доз,рекомендованих решті дорослих пацієнтів. У разі, якщо після 3 тижнів терапіїпрепаратом не спостерігається ніякого поліпшення, застосування препаратурекомендовано припинити.

Побічна дія. Можуть спостерігатися сухість та подразненняслизової оболонки носової порожнини і горла, а також кров’яні кірки в носі,однак вказані стани не прогресують і лише рідко спричиняють затруднення. Рідко– неприємні нюхові і смакові відчуття. Лише у поодиноких випадках зустрічалосьпідвищення внутрішньоочного тиску або глаукоми у зв’язку з назальною аплікацієюбеклометазону. Вкрай рідко – перфорація носової перегородки.

Протипоказання. Геморагічний діатез,часті носові кровотечі,вірусні та грибкової інфекції, туберкульоз легенів, дитячий вік до 6 років, Iтриместр вагітності, гіперчутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з лікарськими засобами. Не описана.

Передозування. Супресія НРА (гіпоталамо-пітуїтарно-адреналової)функції являє собою небажаний ефект, який може спостерігатися при короткочасномузастосуванні підвищених доз препарату Насобек. Слід утриматись від будь-якихневідкладних терапевтичних процедур, а терапію препаратом продовжувати придотриманні рекомендованих доз. Функція НРА нормалізується протягом 1 – 2 днів.

Особливості застосування. Системні впливи спостерігаються лише у поодинокихвипадках. До них належать гіпоталамо-пітуїтарно-адреналова супресія тауповільнення росту у дітей. Рекомендовано стежити за кривою росту дітей, якілікувалися препаратом Насобек. Підвищену увагу слід приділяти пацієнтам, щопереходять від системної терапії стероїдами до лікування препаратом Насобек, узв’язку з можливим порушенням гіпоталамо-пітуїтарно-адреналової осі (НРА). Препарат Насобек слід також застосовувати з обережністю пацієнтам, хворимна глаукому, а також при виразках чи пораненнях у ділянці лор-органів. Препарат не рекомендується застосовувати протягом 1-2 тижнів післяхірургічних втручань в порожнині носа (після резекції носової перегородки до 1року на розсуд хірурга).Препарат допомагає подолати у більшості випадків сезонний алергічнийриніт, однак слід забезпечити додаткову терапію, призначену для контролю очнихсимптомів у той час, коли пацієнт перебуває під підвищеним впливом алергенів.У II–III триместрах вагітності та в період лактації жінкамрекомендується застосовувати препарат тільки за наявності життєвих показань,коли очікуваний терапевтичний ефект для матері перевищує потенційний ризик дляплоду.Препарат не впливає на здатність керувати механізмами і транспортними засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 30°С, унедоступному для дітей місці. Не заморожувати. Після першої інгаляції препаратвикористовувати не довше 3 місяців. Термін придатності 3 роки
 
От редакции: название аптеки - это уже бренд. И этот бренд надо развивать. Например, с помощью брендированной сувенирной продукции. Логотип можно отобразить с помощью печати на чашках, тарелках - такой эксклюзивный сувенир можно предоставлять самым лояльным покупателям аптечной продкции. Поверьте, такой небольшой эксклюзивный подарок принесет свои плоды очень скоро!!
Переглядів: 1432 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я