А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Намацит-дарниця (Namacit–darnitsa)

основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору з сіруватимвідтінком, з плоскою поверхнею, рискою та фаскою. На поверхні таблеткидопускається мармуровість.

склад: 1 таблетка містить: натрію гідрокарбонату 0,5180 г, натріюлимоннокислого (натрію цитрат) 0,1657 г, магнію сульфату 0,0621 г, марганцюсірчанокислого 0,0021 г та цинку сірчанокислого 0,0021 г; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, тип РН 102, повідонkollidon

® 25 або plasdone® K25, кросповідонpolyplasdone® XL, аеросил високодисперсний марки А 300, стеариновакислота.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Мінеральні добавки. Код АТС:А12С Х.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Препарат підвищуєокислювальні та біосинтетичні процеси, інтенсифікує різні види обміну зарахунок посилення процесів карбоксилювання. Останнє досягається застосуваннямсубстрату карбоксилювання (натрію гідрокарбонату), а також активаторів (іонимагнію, марганцю та цинку) відповідних процесів. Введення до складуНамациту-Дарниця натрію цитрату підвищує рівень функціонування трикарбоновогоциклу в тканинах, що забезпечує протигіпоксичну дію препарату. Препаратупритаманна виражена гепатопротекторна та антициротична дія, яка полягає впосиленні процесів регенерації гепатоцитів, зменшенні рівня дистрофічних змін уних і збільшенні вмісту глікогену, рибонуклеїнових кислот, підвищенніактивності ряду ферментів, зниженні рівня холестерину та його ефірів. Примісцевій дії на слизову оболонку рота та ясен препарат виявляє ремінералізуючута анаболічну дії на тканини зубів, нормалізуючи кислотно-лужний гомеостаз,редокс-стан тканин порожнини рота, а також ротової рідини. При внутрішньомузастосуванні Намацит-Дарниця справляє й антацидний вплив. Фармакокінетика.Дані про фармакокінетичні властивості, значущідля терапевтичних цілей, відсутні.

Показання для застосування. В гепатології Намацит-Дарниця використовують длялікування хронічних гепатитів, а також цирозів печінки різної етіології. В акушерстві препарат застосовують для лікування хронічної гіпоксіївагітних і плоду. При цьому Намацит-Дарниця забезпечує протигіпоксичну дію,покращуючи процеси транспорту, дифузії та утилізації кисню, нормалізуючикислотно-лужний стан. У стоматологіїпрепарат застосовують для профілактики карієсу та лікування захворюваньпародонта у дорослих і дітей.

Спосіб застосування та дози. Намацит-Дарниця призначається внутрішньо,після їди. При гепатитах і цирозах печінки добова доза для дорослих становить4,5-5,0 г (6-7 таблеток). Дітям при даній патології препарат призначається утаких дозах на добу: від 7 до 10 років – 0,75-0,9 г (1-1,5 таблетки), від 10 до14 років – 0,9-1,2 г (1,5-2 таблетки). Добову дозу розділяють на 3 прийоми.Курс лікування - 10-14 днів.Для лікування хронічної гіпоксії вагітних і плоду Намацит-Дарницяпризначають після 26 тижнів вагітності. Добову дозу (4,5-5,0 г) розділяють на 3прийоми. Курс лікування 10 - 14 днів. За необхідності курс повторюють післятижневої перерви.Для лікування парадентиту Намацит-Дарниця використовують у вигляді 4-5% розчину (6 таблеток розчиняють у 0,5 склянки води) для полоскання порожнинирота, зрошування ясен, аплікацій та інстиляцій по 15-20 хвилин кожного дня абочерез день. Курс лікування складається з 10-15 сеансів і може бути повторенийчерез 6-7 місяців. Рекомендується одночасне вживання Намациту - Дарницявнутрішньо: разова доза для дорослих – 2 таблетки, для дітей – по 1 таблетці 2рази на добу, після їди протягом 10-14 днів.Для профілактики карієсу при плановій санації дітей препаратзастосовують у вигляді аплікацій його 5 % водного розчину на зубні ряди або 3 %суспензії в ціакрині для адгезивного покриття зубів верхньої та нижньої щелепи.Аплікації повторюють 1-4 рази на рік. Інколи для профілактики карієсу чипародонтозу застосовують 2 % водний розчин препарату (3 таблетки на 0,5 склянкиводи) для полоскання порожнини рота після їди.

Побічна дія. Про випадки побічної дії Намациту-Дарниця до цьогочасу не повідомлялось.

Протипоказання. Підвищена чутливість до одного з компонентівпрепарату. Захворювання, які супроводжуються алкалозом. Анацидний тагіпоацидний гастрит.

Передозування. Дотепер про випадки передозування Намациту-Дарницяне повідомлялось.

Особливості застосування. Для лікування дітей та вагітних препаратрекомендується застосовувати після попередньої консультації з лікарем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Значущих явищ фармакологічної несумісності злікарськими препаратами інших груп не виявлено. Слід, однак, враховувати, щонаявність у препараті натрію гідрокарбонату може призвести до хімічноївзаємодії Намациту-Дарниця з кислотами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому та недоступному для дітеймісці, при температурі не вище +250С.Термін придатності - 2 роки
Переглядів: 688 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я