А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Налтима – 50 (Naltima-50)

міжнародната хімічна назви: naltrexone;N-циклопропілметил-14-оксинордигідро-морфінону гідрохлорид;

основніхіміко-фізичні властивості: таблетки світло-жовтого кольору;

склад: 1 таблетка містить

налтрексонугідрохлориду 0,05 г ; допоміжніречовини: лактоза, целюлозамікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, тальк, натріюкроскармельоза, жовтий оксид заліза, червоний оксид заліза.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Конкурентний антагоніст опіоїдних рецепторів.Код АТС V03A B30.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Конкурентний антагоніст опіоїдних рецепторів. Усуваєцентральну і периферичну дію опіоїдів, у тому числі ендогенних ендорфінів. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо налтрексон повністюабсорбується з шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація налтрексонута його активного метаболіту 6-бета-налтрексолу в плазмі крові досягаєтьсячерез 1 годину.При тривалому застосуванні налтрексон не кумулює в організмі, у тойчас, як концентрація 6-бета-налтрексолу в плазмі сягає 40%.95% дози налтрексону біотрансформується у печінці у фармакологічноактивні метаболіти, головний із яких 6-бета-налтрексол також є антагоністомопіоїдів. Другий метаболіт – 2-гідрокси-3-метокси-6-бета-налтрексон. Налтрексоні його метаболіти зазнають внутрішньопечінкової рециркуляції.Налтрексон і його метаболіти виводяться нирками. Кількість вільногоналтрексону, який виводиться з сечею, становить менше 1%, а кількість вільногоі зв’язаного 6-бета-налтрексону - приблизно 38%. Середній період напіввиведенняналтрексону – 4 год, 6-бета-налтрексону – 1 3 год.

Показання для застосування. Налтима-50 застосовується для лікування морфіновоїнаркоманії.

Спосіб застосування та дози. Лікування можна розпочинати після того, як упацієнта будуть відсутні синдроми відміни і ознаки абстиненції. Внутрішньо призначають (початкова доза) по 20 мг. За пацієнтомспостерігають протягом однієї години. Якщо не з'являються ознаки синдромувідміни, призначають залишок денної дози. Середня доза становить 50 мг на добу.Існують також інші схеми: по 50 мг перші 5 днів тижня і 100 мг – нашосту добу; 100 мг кожні два дні або 150 мг кожні три дні; 100 мг - упонеділок, 100 мг – у вівторок і 150 мг - у п’ятницю.

Побічна дія. З боку центральної нервової системи: збудливість, запаморочення; зрідка –депресія, відчуття втомленості, сплутаність свідомості, галюцинації, порушеннясну, сонливість, зниження гостроти зору, біль і відчуття печіння в очах, біль івідчуття закладеності у вухах, шум у вухах.З боку травної системи: зниження апетиту, діарея, запор; зрідка – сухість уроті, метеоризм, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту,підвищення активності печінкових трансаміназ.З боку сечовидільної системи: прискорення або порушення сечовипускання.Дерматологічні реакції: можливі висипання; зрідка – підвищення секреціїсальних залоз, епідермофітія стіп, зміна шкіри, яка відповідає першій стадіївідморожування.З боку дихальної системи: гіперемія судин носової порожнини, носова кровотеча,рино рея, чихання, сухість у горлі, синусит, утруднене дихання, трахеофонія,кашель, задишка.З боку серцево-судинної системи: флебіт, набряки, підвищення артеріальноготиску, неспецифічні зміни кардіограми, тахікардія, відчуття жару у кінцівках.Інші: можливе відчуття ознобу; зрідка – підвищення або втрата апетиту,збільшення маси тіла, патологічне позіхання, пропасниця, біль у паховійділянці, збільшення лімфатичних вузлів, лімфоцитома.

Протипоказання. Гострий гепатит, печінкова недостатність.

Передозування. Випадки передозування не виявлені.

Особливості застосування. Налтиму-50 можна застосовувати тільки у випадках, колипацієнт не приймає опіоїдні аналгетики 7 – 10 днів.З обережністю застосовують у пацієнтів з порушеннями функції печінкита/або нирок. У період лікування рекомендується регулярний контроль функціїпечінки.Налтиму-50 слід відмінити не пізніше, як за 48 години до хірургічноговтручання, під час якого буде потреба у застосуванні опіоїдних аналгетиків.Вагітність і лактація.Через відсутністьклінічного досвіду таблетки Налтима-50 треба призначати вагітним або жінкам,які годують груддю, тільки у разі, коли позитивний ефект застосування препаратуможе переважити потенційний ризик для плода або дитини. Безпечне застосуванняНалтима-50 для лікування дітей не було встановлено.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з налтрексономзнижується ефективність препаратів, які містять агоністи опіоїдних рецепторів(протикашльові засоби, аналгетики).

Умови та термін зберігання. Зберігати у темному та недоступному для дітеймісці, при кімнатній температурі. Термін зберігання – 18 місяців
 
 
От редакции: оборудование для фармацевтической продукции и аптек по своей специфичности и сложности выбора не отличается от оборудования для салонов красоты, например. Так как и в первой и во второй отрасли работа идес с человеческим организмом. Доверять выбор необходимо только специалистам.
Переглядів: 1145 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я