А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Назол (Nazol)

міжнародна назва: оксиметазолін;

основні фізико-хімічнівластивості : прозорий безбарвний розчин без запаху або із слабким специфічнимзапахом;

склад: оксиметазоліну гідрохлориду0,5 мг/1 мл (0,05% розчин);допоміжні речовини: бензалконію хлорид, спиртбензиловий, динатрієва сіль ЕДТА, поліетиленгліколь 1450, пропіленгліколь,натрію фосфат двохосновний, натрію фосфат одноосновний, вода очищена.

Форма випуску. Спрей назальний.

Фармакотерапевтична група. Протинабряковий засіб длямісцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Симпатоміметики.R01AA05.

Фармакологічні властивості.Оксиметазолінугідрохлорид є синтетичним адреноміметиком. Стимулюючи a-адренорецептори судин, він сприяєвираженій і тривалій судинозвужувальній дії. Судинозвужувальний ефектпроявляється зменшенням припливу крові, зниженням набряку слизових оболонокноса, придаткових пазух і євстахієвої труби. Тим самим відновлюється диханнячерез ніс, яке було порушено при грипі, застудних і алергічних захворюваннях.Локальне звуження судин слизовихоболонок носа і придаткових пазух настає через 5-10 хвилин після впорскуванняНАЗОЛУ у порожнину носа. Протинабрякова дія триває до 12 годин. Препаратпом'якшувально діє на подразнену слизову оболонку носових ходів і захищає їївід надмірного висушування.Фармакокінетика.Період напіввиведення складає 5 - 8годин. Виділяється в основному в незміненому вигляді із сечею і калом.

Показання для застосування.Застуднізахворювання, грип, алергічні захворювання, що супроводжуються гострим ринітом,гайморитом, іншими синуситами (фронтит, етмоїдит).

Спосіб застосування тадози. Швидкой енергійно стиснувши флакон із НАЗОЛОМ, впоркснути дозу спрею в кожну ніздрю.Дорослим і дітям старшим 12 років зробити по 2 впорскування, дітям від 6 до 12років - по 1 впорскуванню в кожну ніздрю. Повторювати впорскування не раніше,ніж через 12 годин. Тривалість лікування звичайно не більше 3-х днів. Тривалезастосування, а також використання у дітей до 6 років слід погоджувати злікарем.

Побічна дія. При частому і тривалому(понад 3 дні) застосуванні НАЗОЛУ можуть виникнути почуття печіння, поколюванняв носі, відчуття припливу крові до обличчя. У разі неусунення причинизахворювання можливе поступове зниження лікувального ефекту.

Протипоказання. Підвищена індивідуальначутливість до інгредієнтів препарату, тяжкі форми гіпертонічної хвороби,виражений атеросклероз, тахісистолічні порушення серцевого ритму, ниркованедостатність, виражена гіпертрофія предміхурової залози, тиреотоксикоз.

Передозування. Хоч при місцевомузастосуванні НАЗОЛУ звичайно не виникають побічні системні реакції, проте принадлишкових дозах, особливо при тривалому застосуванні, можуть спостерігатисяпорушення серцевого ритму, підвищення артеріального тиску.

Особливості застосування. При впорскуванні НАЗОЛУ упорожнину носа не закидати голову і не перевертати флакон. Не рекомендуєтьсякористуватися одним і тим же флаконом кільком особам, щоб уникнути поширенняінфекції.Зберігання набряклості носовихходів після 3-ї доби застосування НАЗОЛУ може свідчити про наявність скривленняносової перегородки, гнійного гаймориту, аденоїдів, алергічного риніту, стійкоїбактеріальної інфекції або інших нерозпізнаних захворювань, що потребуютьконсультації профільного спеціаліста і спеціалізованої комплексної терапії.Жінкам на період вагітності і годування груддю застосування Назолу слідпогодити з лікарем.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Не варто застосовувати НАЗОЛ разом з іншимисудинозвужувальними засобами (при будь-якому шляху введення останніх), а такожз антидепресантами (інгібіторами МАО); з іншими лікарськими засобами, яківводяться інтраназально.

Умови та строки зберігання.Прикімнатній температурі, в сухому темному місці. Термін зберігання 3 роки
Переглядів: 881 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я