А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Мебікар-татхімфарм (Mebikar-tatchimpharm)

хімічна назва: 2,4,6,8-тетраметил-2,4,6,8-тетраазабіцикло-(3, 3,0)-октандіон-3,7;

основні фізико-хімічні властивості: плоскоциліндричні таблетки білого кольору,з рискою з одного боку і фаскою;

склад: 1 таблетка містить мебікару 0,3 г;допоміжні речовини: крохмаль картопляний, кальцій стеариновокислий.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Анксіолітики. Код АТС N05B Х05**.

Фармакологічнівластивості. Фармакодинаміка. Мебікар-Татхімфарм має помірну транквілізуючу(анксіолітичну) активність, знімає або послаблює відчуття неспокою, тривоги,страху, внутрішнього емоційного напруження і роздратування. Транквілізуючийефект препарату не супроводжується міорелаксацією і порушенням координаціїрухів. Снодійного ефекту не має, але посилює дію снодійних засобів і поліпшуєперебіг сну, якщо він порушений. Мебікар-Татхімфарм полегшує нікотиновуабстиненцію (у стані комплексної терапії).Фармакокінетика. При пероральному застосуванні препарат проникає у кровна 77-80 % від дози, близько 40 % з яких зв’язується з еритроцитами. Решта, щозалишилася, не зв’язується з білками крові і знаходиться в плазмі у вільномустані, внаслідок чого препарат без перешкод розповсюджується в організмі івільно проходить через мембрани. Максимальна концентрація препарату досягаєтьсячерез 30 хв, високий рівень зберігається протягом 3-4 год, потім поступовознижується. Препарат повністю виводиться з організму з сечею протягом доби.Мебікар не накопичується в організмі і не зазнає біохімічних перетворень.

Показання для застосування. Мебікар-Татхімфарм застосовують при неврозах іневрозоподібних станах, що супроводжуються роздратованістю, емоційноюлабільністю, тривогою, страхом, у т. ч. у хворих на алкоголізм в період ремісії(астенія, нав’язливий потяг до алкоголю); при стресових розладах у людей, щопрацюють в режимах екстремальних професійних навантажень (профілактика ілікування); кардіалгія (не пов’язана з ішемічною хворобою серця); для зменшенняпотягу до тютюнопаління; поліпшення переносимості нейролептиків ітранквілізаторів.

Спосіб застосування та дози. Мебікар-Татхімфарм застосовують внутрішньо,незалежно від прийому їжі, дорослим по 0,3 – 0,6 г 2-3 рази на добу.Максимальна разова доза для дорослих - 3 г, добова - 10 г. Тривалість курсулікування - від декількох днів до 2-3 місяців, при психічних захворюваннях – до6 місяців..Для зменшення потягу до тютюнопаління препарат призначають по 0,6 – 0,9г 3 рази на добу, щоденно, протягом 5-6 тижнів.

Побічна дія. Зазвичай Мебікар-Татхімфарм переноситься добре.Іноді можлива поява алергічних реакцій (шкірний свербіж) та диспептичнихрозладів після прийому великих доз препарату. У такому разі слід припинитиприйом Мебікару-Татхімфарм. Можуть відмічатися також зниження артеріального тиску і температуритіла.

Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до препарату, І триместрвагітності, дитячий вік.

Передозування. Мебікар-Татхімфарм малотоксичний. При підозрі напередозування вживають загальноприйнятих заходів, промивають шлунок.

Особливості застосування.Застосування під час вагітності та годування груддю. Мебікар-Татхімфарм добре проникає у всі тканини і рідини організму.Даних щодо застосування препарату в періоди вагітності і лактації недостатньо,тому його не рекомендують застосовувати вагітним жінкам таматерям-годувальницям.Не слід застосовувати препарат під час роботи водіям транспортнихзасобів та особам, робота яких пов’язана з підвищеною концентрацією уваги. Під час застосування препарату слід утримуватися від вживання алкоголю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Мебікар-Татхімфарм можна комбінувати знейролептиками, транквілізаторами (бензодіазепінами), снодійними,антидепресантами та психостимуляторами.Мебікар-Татхімфарм посилює дію снодійних засобів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла та недоступномудля дітей місці, при температурі не вище 25°С. Термін придатності - 4 роки
Переглядів: 787 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я