А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Мастодинон (Mastodynon)

основні фізико-хімічнівластивості: прозора або ледь мутна рідина світло-жовтого кольору. Запах ароматний,смак спочатку солодкуватий, потім гострий, гіркий.Можливо випадіння осаду у процесізберігання;

склад: 100 г крапель містять прутняка звичайного (Аgnus Саstus) D1 20 г; стеблелиста василисникоподібного (Саulорhуllum thalictroides) D4 10 г; фіалки альпійської (Сyclamen europaeum) D4 10 г; грудошника гіркого (Ignatia) D6 10 г; півника різнобарвного (Iгіs versicolor) D2 20 г; лілеї тигрової (Lilium tigrinum) D3 10 г; допоміжні речовини: спирт етиловий (53 %).

Форма випуску. Краплі оральні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають настатеву сферу.Код АТС G0ЗХ А10**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Комплексний гомеопатичнийпрепарат. Під впливом компонентів препарату відбувається зниження концентраціїпролактину у крові і проявляється нормалізуюча дія на баланс статевих гормонів.Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання

для застосування. Передменструальнийсиндром: психічна лабільність, головний біль або мігрень, набряки, запори,мастодинія (нагрубання і болючість молочних залоз) перед початком менструації.Порушення менструального циклута/або безпліддя внаслідок недостатності жовтого тіла. Фіброзно-кістознамастопатія.

Спосіб застосування та дози. Звичайно препаратприймають по 30 крапель двічі на день (вранці і ввечері), розводять їхневеликою кількістю води. Мастодинон® треба застосувати тривалий час(не менше 3 місяців) без перерви на час менструації. Поліпшення настає, якправило, через 6 тижнів. Якщо після відміни препарату скарги виникають знову,то лікування може бути продовжено. Перед застосуванням необхідно збовтати.

Побічна дія. У поодиноких випадках можливийбіль у шлунку, нудота, головний біль, незначне збільшення ваги, акне,екзантеми, свербіж. В окремих випадках може виникнути тимчасове психомоторнезбудження, галюцинації у зв’язку із вмістом у препараті прутняка.

Протипоказання. Підвищена індивідуальначутливість до компонентів препарату. Періоди вагітності та годування груддю(може призвести до зниження лактації). У зв’язку з недостатністю досвідупрепарат не рекомендується призначати дітям віком до 12 років.

Передозування. При прийомі великих дозпрепарату, які значно перевищують рекомендовану, можливе отруєння алкоголем, щоможе становити загрозу для життя, особливо дітей. При прийомі вмісту всієїпляшечки об’ємом 50 мл споживається 20,9 г спирту етилового, при прийомі 100 млспоживається 41,8 г спирту етилового.Повідомлень про випадкипередозування та інтоксикації немає.

Особливості застосування. У процесі зберіганняможливе випадання осаду, але це не впливає на дію препарату.Через вміст етанолу крапліМастодинон не слід призначати хворим на алкоголізм. пацієнткам, котрі страждають на захворювання печінки,епілепсією, мають травми головного мозку, препарат рекомендується призначатилише за умови, що користь від його застосування перевищує потенційний ризик.Препарат не слід призначатидля лікування злоякісних захворювань молочних залоз.Відомостей про безпосередній впливпрепарату на здатність керувати транспортом і працювати з механізмами немає,але слід враховувати, що препарат містить алкоголь. Препарат добре переноситься, томуможе бути рекомендований для тривалого застосування.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами.Взаємодія з іншими лікарськими засобами не відома. При одночасному застосуванніз антагоністами рецепторів дофаміну можливе зниження ефективності обох.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступномудля дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 єС.Термін придатності – 3 роки. Відкритий флакон можна використовувати протягом 6місяців
Переглядів: 2362 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я