А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

Манакс (Manaxx)

основні фізико-хімічнівластивості: круглі,двоопуклі таблетки, брунатного кольору, з терпким гіркувато-в’яжучим смаком,характерним для Uncaria tomentosa та препаратів, до складу яких входять танінита поліфеноли, із ванільним ледь відчутним запахом;

cклад: 1 таблеткамістить Uncaria tomentosa (Willd.) DC. екстракт ліофілізований 90 мг(еквівалент 3000 мг кори перуанської лікарської рослини Uсa de Gato або“кошачий кіготь”);допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, лактоза (молочний цукор),шелак, олія касторова, віск карнаубський.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Цитокіни та імуномодулятори.

Код АТС

L03A X15**.

Фармакологічні властивості: Фармакодинаміка. Дія препарату зумовленатакими активними природними інгредієнтами: тетра- та пентациклічні оксиндольніалкалоїди (мітрафілін, птероподин, ункарин, ринхофілін, спеціофілін та ін.),які мають імуностимулюючу (стимулятори фагоцитозу), протизапальну,антиаритмічну, антиагрегантну, гіпотензивну, гіпохолестиринемічну тапревентивну протипухлинну дію, є вазодилататорами та міорелаксантами; фенольнафракція представлена катехинами та проантоціанідинами: епікатехіни маютьантиоксидантну, Р-вітамінну, противірусну (віруси герпесу та гепатиту,цитомегаловірус), антимутагенну активність; проантоціанідини приглушуютьактивність окисно-відновних ферментативних процесів у пухлинних клітинах, маютьпротипухлинну дію; глікозиди хінної кислоти мають противірусну активність,тритерпенові сапоніни мають антибактеріальну, антиатеросклеротичну тапротипухлинну дію; природні стероїди (кампестерол і стигмастерол) маютьантибактеріальну та знеболювальну дію, стимулюють ріст волосся. Фармакокінетика. Препаратвсмоктується і починає діяти відносно повільно (через 30-40 хвилин післяприйому). Слабі кислоти, наприклад хінна, всмоктуються головним чином у шлунку,в кислому оточенні якого ці кислоти знаходяться у неіонізованій формі, а слабілуги, до яких належать усі алкалоїди рослини, всмоктуються у тонкому кишечнику,де середовищє лужне. Манакс легко проходить скрізь стінки капілярів уміжклітинний простір і всередину клітин. Виведення Манаксу та його метаболітівздійснюється головним чином нирками, шляхом фільтрації крізь стінку капілярівклубочків. Час напіввиведення - від 8 до 12 годин.

Показання для застосування.У разіпорушень імунологічної реактивності застосовується як імуномодулятор длявідновлення імунологічних механізмів при порушеннях субпопуляційного складулімфоцитів, зниженні активаційної здатності імунокомпетентних клітин,дисімуноглобулінеміях, реакціях гіперчутливості, хронічних бактеріальнихінфекціях, імунодепресивних станах. Лікування та профілактика вторинноїімунологічної недостатності для мінімізації віддалених ефектів дії негативнихекологічних факторів, у тому числі іонізуючої радіації. У складі комплексноїтерапії Манакс призначають при радикулітах, ревматизмі, ревматоїдному таінфекційно-алергійному артриті та інших системних захворюваннях сполучноїтканини; виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки; при порушенняхобміну речовин і менструального циклу; холециститі, коліті, системномукандидозі, фіброміомі, імпотенції, простатиті, вірусних респіраторнихінфекціях, герпесі, онкологічних і гематологічних захворюваннях.

Спосіб застосування тадози. Длядорослих і дітей старше 1 року рекомендована доза - 1 таблетка на добу, за30-40 хвилин до прийому їжі з достатньою кількістю рідини. Курс лікування - 1-2місяці, з перервою на 5-7 днів після першого місяця. У разі необхідності, зурахуванням тяжкості захворювання, можливо підвищення дози до 3 або 6 таблетокна добу. В цьому разі підвищені дози поділяються на рівні частини і вживаютьсяза 30-40 хвилин до прийому їжі, 3 рази на добу.

Побічна дія. Невідома.

Протипоказання. Препарат в жодному разі неможна призначати пацієнтампісля трансплантації органів, у періодвагітності та дітям віком до 1 року.

Передозування. Препарат нетоксичний навітьу дуже великих дозах. Побічні ефекти при прийомі препарату у великих дозах не виявлені.

Особливості застосування. Препарат може матипротизаплідну дію, якщо вживається в дуже великих дозах (довготривалий прийом удозах 10 і більше таблеток на добу). При лактації препарат має застосовуватисьтільки якщо користь від прийому препарату перевищує ризик для плоду. Добовадоза у цьому випадку не повинна перевищувати 1-2 таблеток. Застосуванняпрепарату необхідно припинити не менше, ніж за 1 місяць до вагітності, щопланується.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Підсилює дію медикаментів з аналогічними властивостями.

Умови та термін зберігання. Термін придатності – 5роки. Зберігати при температурі не вище 28°С, у сухому, недоступному для дітеймісці. Не допускати прямого попадання сонячних променів
Переглядів: 1983 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я