А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я
Приблизна ціна:

0

Максиган (Maxigan)

Полезно: автомобиль сегодня - это только не средство передвижения, не только богатство, но и жизненная необходимость. Если у вас еще нет прав для вождения, пора обратится к автоинструктору, инструктору по вождению. Обязательно, так как в условиях современного мегаполиса довольно таки тяжело маневрировать в автопотоках.  
 
основні фізико-хімічні властивості: круглі, плоскі таблетки білого кольору, зіскошеним краєм та розподільчою рискою;

склад: 1 таблетка містить: метамізолу натрію - 500 мг, пітофенону гідрохлориду- 5 мг, фенпіверинію броміду - 0,1 мг

;допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, лактоза,кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, тальк.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Анальгетики та антипіретики. Метамізолнатрію, комбінації без психолептиків. Код АТС N02B В52.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Максиган® - комбінований препарат, який належить до групианалгетичних та спазмолітичних засобів. До складу препарату входять три діючіінгредієнти: ненаркотичний аналгетик – метамізол натрію, міотропнийспазмолітичний засіб – пітофенону гідрохлорид та холіноблокуючий засіб –фенпіверинію бромід. Метамізол є похідним піразолону. Чинить знеболювальну,жарознижувальну та помірну протизапальну дію. Пітофенону гідрохлорид, подібнодо папаверину, має пряму міотропну дію на гладкі м’язи внутрішніх органів іспричиняє їх розслаблення. Фенпіверинію бромід за рахунок холіноблокуючої діїчинить додатковий розслаблюючий вплив на гладкі м’язи. Поєднання трьохкомпонентів препарату призводить до взаємного посилення їх фармакодинамічноїдії, яка виражається у полегшенні болю, розслабленні гладких м’язів, зниженнітемператури тіла.Фармакокінетика. Метамізол натрію, який входить доскладу препарату, швидко і повністю абсорбується із шлунково-кишкового трактупісля прийому внутрішньо. Дія препарату починається через 40-50 хв. Більша йогочастина метаболізується у печінці до 4-аміноантипірину, що переходить унеактивний метаболіт. З організму виводиться з сечею. Метамізол проходить крізьплаценту та потрапляє в грудне молоко.

Показання для застосування. Симптоматичне лікування слабко та помірновираженого больового синдрому при спазмах гладкої мускулатури внутрішніхорганів:сечокам’яна хвороба та запальні захворювання сечовивідних шляхів,перебіг яких супроводжується болем та дизурійними розладами;шлункові та кишкові коліки, жовчнокам’яна хвороба, дискінезії жовчнихшляхів;дисменорея.

Спосіб застосування та дози. Таблетки Максигану застосовують внутрішньо післяїди, запиваючи водою. Рекомендовані добові дози:для дітей 9 - 12 років – по Ѕ таблетки 2 - 3 рази на добу;максимальна добова доза – 2 таблетки;для дітей 13 - 15 років – по 1 таблетці 2 - 3 рази на добу; максимальнадобова доза – 3 таблетки;для дорослих і дітей старше 15 років – по 1 - 2 таблетки 2 - 3 рази надобу; максимальна добова доза – 6 таблеток.Тривалість застосування Максигану – не більше 3днів.

Побічна дія. У терапевтичних дозах препарат зазвичай добрепереноситься. Іноді можливі алергічні реакції (шкірні висипи, свербіж, упоодиноких випадках - анафілактичний шок). Зрідка спостерігалися відчуття печіїв епігастральній ділянці, сухість у роті, головний біль. Можливі запаморочення,зниження артеріального тиску, тахікардія, ціаноз. При тривалому прийомі можутьспостерігатися зміни картини крові (тромбоцитопенія, лейкопенія,агранулоцитоз). При схильності до бронхоспазмів можливе провокування нападів.

Протипоказання. Підвищена чутливість до похідних піразолону та іншихкомпонентів препарату. Виражені порушення функцій печінки та нирок. Генетичнавідсутність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Тахіаритмія. Закритокутова формаглаукоми. Гіпертрофія передміхурової залози з тенденцією до затримки сечі.Шлунково-кишкова непрохідність та мегаколон. Захворювання системи крові.Колаптоїдні стани. І та ІІ триместри вагітності. Період лактації, дитячий вікдо 9 років.

Передозування. При передозуванні можливі: блювання, відчуттясухості у роті, зменшення потовиділення, порушення акомодації, артеріальнагіпотензія, сонливість, сплутаність свідомості, порушення функції печінки,нирок, судоми. Лікування симптоматичне. Промивання шлунка, активоване вугілля,сольове проносне. Гемодіаліз або перитонеальний діаліз, форсований діурез. Запоказаннями - серцево-судинні засоби.

Особливості застосування. З обережністю та під контролем лікаря слідзастосовувати препарат хворим з порушеною функцією печінки та нирок, присхильності до гіпотензії та бронхоспазмів, а також при підвищенійіндивідуальній чутливості до нестероїдних протизапальних засобів абоненаркотичних аналгетиків. Метаболіти метамізолу можуть забарвлювати сечу вчервоний колір.При тривалому(більше одного тижня) застосуванні препарату необхідний контроль картинипериферичної крові та функціонального стану печінки.З підвищеною обережністю необхіднозастосовувати водіям та особам, які працюють з механізмами. При триваломузастосуванні препарату його холінолітичний ефект може призвести дозапаморочення або порушення акомодації.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне застосування Максигану® з іншиминенаркотичними аналгетиками може призвести до взаємного посилення токсичноїдії. Трициклічні антидепресанти, пероральні протизаплідні засоби та алопуринолпорушують метаболізм метамізолу в печінці і підвищують його токсичність.Барбітурати, фенілбутазон та інші індуктори мікросомальних ферментів печінкипослаблюють дію метамізолу. Одночасне застосування Максигану з циклоспориномзнижує рівень останнього в крові. Снодійні засоби і транквілізатори посилюютьзнеболювальну дію Максигану. При необхідності одночасного застосуваннязазначених та інших лікарських засобів необхідно проконсультуватися з лікарем.

Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому, темному танедоступному для дітей місці, при температурі не вище 25єС . Термінпридатності - 3 роки
Переглядів: 1566 Мітки препарату: разделРоздрукувати
А :: Б :: В :: Г :: Д :: Ж :: З :: І :: Й :: К :: Л :: М :: Н :: О :: П :: Р :: С :: Т :: У :: Ф :: Х :: Ц :: Ч :: Ш :: Ю :: Я